Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Лівадійський палац Ялта

0 пропозицій
Немає результатів.

Резиденція російських імператорів в Ялті

Знаменитий Лівадійський палац є колишньою південною резиденцією російських імператорів і пам'ятником нео-ренесансу, яка розташована прямо на березі Чорного Моря. Цей шикарний палац знаходиться не в самому місті Ялта, але в селищі Лівадія в Ялтинському районі Криму, всього в п'яти кілометрах від міста. За своєю красою і зовнішньої обробки цей замок може зрівнятися з петербурзьких пам'ятками архітектури, він побудований в повітряному стилі стародавньої Італії в кінці дев'ятнадцятого століття. Керував будівництвом Іван Монігетті і Микола Краснов, і цей палац змагається з Воронцовським за звання найкрасивішої резиденції Криму. Тут проводилась Ялтинська конференція союзників під час Другої світової війни, яка практично визначила післявоєнний устрій світу. Саме селище Лівандія користується величезною популярністю у туристів, адже він розташований на чистих пляжах Чорного моря, і всього в п'яти кілометрах від самої Ялти. На сайті Svitrent.ua Ви можете знайти відмінні варіанти нерухомості в цьому селищі і орендувати хороший будинок від власників на добу або довше.

Парково-ландшафтний ансамбль Палацу в Лівандіі

Лівандійскій палац знаходиться всередині Лівандійского парку, який можна порівняти з райським садом палаців Людовика чотирнадцятого. До складу палацово-паркового ансамблю входить не тільки сама будівля замку, але також і Пажесскій корпус, палацова церква, мальовничий парк з альтанками, алеями, фонтанами та іншими спорудами царського періоду, а також палац міністра і барона Фредерікаса. Ця споруда має статус музею, і туристи можуть споглядати дві експозиції, які відображають головні історичні події, які відбувалися в цьому місці. Перша експозиція присвячена проведенню Ялтинської конференції в сорок п'ятому році і перебуванню в Ялті американського президента Рузвельта, а друга - життя і відпочинку російських царів і членів царської сім'ї.

Квартири для відпочиваючих і туристів біля Левандійского палацу

Крім прекрасного Лівандійского палацу і парку, в цьому селищі також розташований кардіологічний санаторій «Лівадія», куди щороку приїжджають тисячі відпочиваючих. Крім цього, ця місцевість з'являється в багатьох фільмах, і також на багатьох картинах відомих художників. Для того, щоб знайти житло в цих мальовничих місцях, найзручніше скористатися сервісом Svitrent.ua для оренди квартир від власників. Тут найвигідніші ціни і також зручні фільтри і система пошуку нерухомості.