Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Владимир

5 пропозицій

660 грн за 1 ніч

улица Луначарского 43

Кімнат: 1 Мест: 4

1980 грн за 1 ніч

Спасская улица 30

Кімнат: 3 Мест: 7

660 грн за 1 ніч

улица Горького 56

Кімнат: 1 Мест: 4

528 грн за 1 ніч

улица Василисина 14А

Кімнат: 1 Мест: 2

660 грн за 1 ніч

улица Безыменского 1А

Кімнат: 1 Мест: 3

Квартири подобово за доступними цінами

Володимир - це колишня столиця Північно-Східної Русі. Держава канула в літу, але залишила нащадкам історію, якою слід пишатися. З століття Володимир забудовували церквами, соборами, музеями. Це культурне, старовинне місто. Яскраві представники церковної архітектури - Кремль і Золоті Ворота. Дві білокам'яних стіни Золотих Воріт збереглися до наших днів,а були зведені ще в 1164 році. Багато у Володимирі ще приголомшливих місць, які варто побачити самим і показати своїм дітям.

Оренда житла через інтернет

Перед поїздкою обов'язково складається приблизний бюджет, значна частка якого йде на оренду номеру подобово в готелі. Запам'ятайте, що альтернатива старим способам знімання - це оренда через Світрент. Житло від господарів за адекватними цінами, немає додаткових оплат або такс. Наша перевага - це те, що ми пропонуємо житло безпосередньо від господарів. Таким чином, Ви уникаєте складного і неактуального ланцюжку «орендодавець-посередник-орендар».
Можливо, Вам знадобиться не просто затишна квартира, а цілі апартаменти. Ми надамо варіанти на будь-який смак. Ми забезпечили інформацію про житло фотографіями, щоб Ви були впевнені, що заселитесь в квартиру, яку знімаєте. Основні питання вирішуються по ходу оформлення угоди, але в деяких випадках, можна особисто звернутися до власника.

Забронювати апартаменти за пару хвилин

Незалежно від того, приїжджаєте Ви разом з родиною та дітьми, у супроводі компанії друзів або один - ми підберемо для Вас кімнату, квартиру, будинок. Ми передбачили побажання туриста, в кожній з наших пропозицій є стандартний набір потрібних технічних приладів, меблів та предметів побуту.
 
Замовляйте житло в будь-який день тижня і на будь-який термін - початок хорошого відпочинку розпочнеться з правильно підібраної ночівлі. Оренда не обов'язково повинна бути оформлена сьогоднішнім днем. Якщо не упевнені щодо точної дати приїзду - просто забронюйте місце. Необхідне тимчасове житло на мінімальний термін - на добу, будь ласка - ми організуємо для Вас знімання квартири від господарів швидко і якісно. Зняти житло в інтернеті легше і швидше, ніж, приміром, через спеціалізований журнал або оголошення. Безперечний плюс в можливості особистого спілкування: про все можна дізнатися, орендодавець підкаже, як з його будинку дістатися до потрібного Вам місця або як йдуть справи з паркувальною територією. Що може бути краще, коли все вже заздалегідь продумано і не потрібно хвилюватися самому!