Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Вінниця

2 пропозицій

650 грн за 1 ніч

Иерусалимка 9

Кімнат: 2 Мест: 4
+3806820936...

450 грн за 1 ніч

проспект Коцюбинського 11

Кімнат: 1 Мест: 3

Як винайняти апартаменти від власників в інтернеті?

Спокійне, умиротворене, розвинуте місто Вінниця стане приємним відкриттям для всіх своїх гостей. Не важливо, чи приїхали ви щоб вирішити бізнес-питання чи в туристичних цілях, до ваших послуг красива природа, дивовижні фонтани та рідкісна гостинність. 
Якщо говорити про пам'ятки Вінниці детальніше, то перше, що приходить на думку - це, звичайно, фонтани. Фонтан Рошен був відкритий у 2011 році та є найбільшим музикальним та світовим плавучим фонтаном. Будьте обережні, джерело активне с квітня до жовтня. 
Після перегляду водного шоу можна відправитися на екскурсію у будинок-музей Н.І. Пірогова. Легендарний лікар похований у Вінниці, саме тут, в усадьбі Вишня він продовжував працювати до самої смерті. На території музейного комплексу є величезний парк, дерева якого обирав сам доктор, з любов'ю садячи їх. 

Оренда житла на добу для всіх туристів

Вінниця красива у будь-яку пору року, це означає, що заїхати сюди на добу завжди можна. І влітку, і взимку оренда квартири подобово буде актуальна гостям міста, незалежно від того, на який строк треба винайняти житло. Найкращі варіанти з питанням подобової оренди нерухомості знаходяться на спеціалізованих інтернет-порталах. Але не на кожному сайті є десятки альтернатив, стосовно стиля, метражу та розташування квартир. І, найголовніше, що за організацією оренди не стоять посередники, які отримують за виконану роботу гроші. 
На сайті СвітРент всі надані варіанти - це квартири від власників. Ми співпрацюємо напряму з власниками, і на нашому сайті між орендодавцем та орендарем подобового житла встановлюється зв'язок. При необхідності, можна задати додаткові питання, стосовно комплектації. 

Квартири подобово без посередників

Як оформити оренду на сайті? Це справа декількох хвилин. Наш сайт оснащений зручним фільтром, потрібну інформацію можна знайти швидко та без затримок. Визначившись з датою прибуття та від'їзду, кількістю гостей та районом, вам слід тільки переглянути десятки квартир, різних за стилем, метражом та плануванням.
Не бійтеся, що приїжджаючи великою компанією для Вас не знайдеться великий будинок. Часні будинки від власників з панорамними вікнами чи вінтажними сходами, з кондиціонером та власним гаражем - шукайте вигідне житло за доступну вартість. Подобова оренда через інтернет - саме сучасне та просте рішення для туриста, коли потрібні апартаменти у іншому місті.