Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Олександрівська гімназія Суми

0 пропозицій
Немає результатів.

Найстаріший навчальний заклад в Україні

Олександрівська гімназія одним своїм виглядом нагадує старовинне і авторитетне навчальний заклад з якоїсь казки або старовинного роману. Це одне з найпрестижніших і старих навчальних закладів країни, які знаходиться в місті Суми. Воно було створено в період правління царя Російської імперії - Олександра Третього, на честь якого також було потім названо. Будівля гімназії також розташовано на старовинній Троїцької вулиці, яка знаменита своїм історичним фасадом і великою кількістю зелені. Головний і найкрасивіший з усіх корпусів Олександрівської гімназії є також найстарішим, він був побудований в далекому тисяча вісімсот сімдесят третьому році, а вже через рік спорудили пансіон для студентів з інших міст. Безумовно, це одне з найкрасивіших і вражаючих будівель в Сумах, і за допомогою сайту Svitrent.ua, Ви можете зняти хорошу квартиру з видом на гімназію або будиночок від власників недалеко від неї, за дуже вигідними цінами.

Архітектурний вигляд Олександрівської гімназії в Сумах

Головний корпус, як і пансіон виконані з елітного червоної цегли, який за багато років зберіг свій насичений і натуральний колір. Крім цього, будівлі прикрашені баштами з загостреними зубцями нагорі, а також великими вікнами арочного типу і скляним порталом. Також вражаюче і красиво як зовні, гімназія виглядає і зсередини, тому можна сказати, що її наповнення повністю виправдовує очікування. Особливо варто відзначити шикарну сходи, яка з'єднує перший і другий поверхи, а також прикрашена дивовижним орнаментом і візерунками. Всі урочисті заходи та зустрічі проходять в двокольоровому залі, який нагадує декорацію фільму про середньовіччя. Незважаючи на свій солідний вік, гімназія і зсередини і зовні має дуже хороший стан, завдяки якісним матеріалам і постійним косметичним ремонтам.

Спеціалізація Олександрівської гімназії

По закінченню двох століть існування, Олександрівська гімназія як і раніше приймає в своїх стінах учнів, і будучи престижним навчальним закладом. Тут поглиблено викладають англійську мову, а також природничо-математичні та точні науки. Учні мають все необхідне обладнання, а також найновіші підручники і матеріали. Тут часто проводять різноманітні конкурси для молоді, а також академічні олімпіади і змагання. Олександрівська гімназія може похвалитися своїми відомими випускниками, які прославилися в різних областях діяльності.