Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Славське

0 пропозицій
Немає результатів.

Що краще для розміщення на гірськолижному курорті: квартира чи готель?

Щозими і осінь любителі зимових видів спорту відправляються в Карпати, щоб зануритися в атмосфери екстриму і отримати заряд емоцій на весь рік. Славське є досить невеликим селищем, економіка якого побудована на туризмі, лижному спорті, сноубордингу, і інших видах зимових розваг. Під час планування поїздки сюди багато коштують перед вибором, зупинятися в готелі або все ж знімати квартиру або будинок від власників. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси, і головною перевагою власної нерухомості є те, що Ви абсолютно не прив'язані до розкладу і порядкам готелю. Тобто Ви можете снідати, обідати і вечеряти в будь-який час, і готувати собі все, що Вам подобається, незалежно від асортименту і меню. Крім цього, такий спосіб розміщення набагато доступніше, тобто Ви зможете заощадити гроші на більш важливі зимові розваги та екскурсії.

Квартири і будинки на добу недалеко від найпопулярніших лижних трас Славського

Так як основним заняттям приїжджають до Славського туристів є зимові види спорту, то кожен намагається поселитися ближче до гір і спуску, щоб менше часу витрачати на дорогу до них під час відпустки. У пошуковій системі сервісу svitrent.ua Ви можете вибрати той район селища, в якому Ви хотіли б розміститися, а також вказати прийнятний ціновий діапазон. Таким чином, Ви зможете вибрати квартиру або будинок, який знаходиться найближче до спуску, і Ви зможете ходити туди пішки. Крім цього, кожен власник докладно описує розміщення своєї нерухомості, і маршрути від нього до головних зимових гірськолижних трас: Політех, Захар Беркут, Варшава і інших, для того, щоб заманити клієнтів і отримати прибуток.

Затишні котеджі і приватні будиночки для зимового відпочинку в Славському

Після насиченого дня в горах, хочеться повернутися до палаючого каміна і укутати в плед за чашкою чаю. Під час зимового відпочинку важливо звертати увагу на зручності житла, яке Ви збираєтеся знімати подобово в зимовий час, щоб там було гарне опалення, і цілодобова гаряча вода. Крім цього, Ви можете орендувати за допомогою svitrent.uа затишний котедж, в якому всі підлоги підігріваються знизу і є навіть традиційна російська лазня і камін. Такий варіант буде стояти дорожче звичайного, але відпочинок в ньому коштує витрачених грошей, адже ви не забудете його ніколи. Ну а якщо Ви хочете навпаки заощадити, то можете орендувати невеликий приватний будинок у господарів, в якому є все необхідне для зимового відпочинку, включаючи душову кабіну, пральну машину та іншу важливу побутову техніку.