Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Параліо Астрос

1 пропозиція

1728 грн за 1 ніч

Mykinon

Кімнат: 1 Мест: 4

Оренда квартир від господарів: подобово або потижнево, головне, що комфортно

Коли Ви приїжджаєте в таке місто, природно хотілося б щоранку, попиваючи каву і дивлячись у вікно бачити прозорі хвилі ласкавого моря. Як і багато інших, ця мрія розбивається об скелі реальності ще в зародку, адже номер в готелі з таким видом коштує таких грошей, що навряд чи знайдеться і на саме вікно, навіть без кімнати. Щоб Ваша фантазія ще пожила, або навіть втілилася в реальність, особливо, якщо оренда квартири подобово, від господаря, на порталі СвітРент - Ваш вибір. Якщо це так, Вас можна привітати з тим, що він вдалий і принесе Вам масу щастя і прекрасних емоцій, а також економію і втілення фантазій. Паралії Астрос назавжди залишиться незабутнім, яскравим і сонячним, якщо його ніщо не затьмарить, тому не дайте цьому статися і займіться плануванням самого відпочинку, а квартирне питання ми візьмемо на себе.

Паралії Астрос - місто порт, місто мрія

Місто лежить на березі арготичної затоки і вельми популярне в літній сезон, зокрема завдяки двом пляжам. Зручна гавань сприяє розвитку катання на яхтах, а також активному відпочинку.
Основною промисловістю міста є туризм. В основному тут відпочивають корінні жителі Греції, але і мандрівникові тут буде чим зайнятися. Пам'ятки, археологічний музей, середньовічна фортеця і багато іншого привнесуть у відпочинок безліч фарб.
Відпочинок тут - справді мрія і приїхавши сюди Ви відчуєте це на собі і сповна насолодитеся поїздкою, яка коштуватиме будь-яких витрачених коштів.

Вибираємо житло в оренду з розумом

Коли в питанні подорожі мова заходить про проживання, варто навострити вушка і підключити ручки, інакше життя закине або в дорогий готель, або незручний хостел, або квартиру, орендовану подобово через посередників. Ми ж пропонуємо зняти комфортабельні апартаменти на добу або більше прямо від господарів, а значить по самим приємним цінами. Такий спосіб проживання несе в собі найпозитивніші сторони всього вищепереліченого. Отже, за вартість хостела, отримуємо умови комфортабельних добових квартир, що в певних рамках, з певних сторін краще умов готелів. Знімаючи апартаменти на нашому порталі, Ви можете бути впевнені в тому, що в призначений час, подобові квартири будуть повністю готові до Вашого візиту. Зняти ж житло на порталі СвітРент на добу або більше, значить витратити мінімальну кількість часу і зусиль і отримати реальний результат, тому клієнти стають постійними вже після першої спроби