Допомога по сайту

Svitrent - це сайт подобової оренди квартир, будинків, кімнат, міні-готелів, хостелів

 

  • Як зареєструватися на сайті чи війти у власний кабінет?

Якщо в Вас вже є аккаунт на нашому сайті, то Вам лише необхідно натиснути “Увійти” у верхньому правому кутку сайту. Якщо в Вас ще немає аккаунта, то натисніть “Зареєструватися”. Зареєструватися на сайті можна як за допомогою Вашого  Facebook чи Вконтакте аккаунтів, так і заповнивши просту форму реєстрації через електронну пошту

 

  • Що робити, якщо я забув/забула пароль?

Якщо Ви забули пароль для входу на сайт, то система запропонує вам відновити його. Вам необхідно ввести свій e-mail у форму відновлення паролей та автоматично на вашу адресу буде вислано письмо з інструкцією. 

 

  • Як мені видалити свій аккаунт?

Для видалення свого аккаута зайдіть у свій Власний кабінет на сайті, перейдіть в укладку “Профіль” та у лівій нижній частині сторінки натисніть кнопку “Видалити аккаунт”. Після натиснення на Вашу пошту буде вислано посилання, при переході на посилання Ваш аккаунт буде видалено з нашого сайту. 

 

  • Як я можу відмовитися від розсилання смс та e-mail повідомлень?

Для відмови від розсилання зайдіть у свій власний кабінет на сайті, перейдіть в укладку “Профіль”, натисніть кнопку “Налаштування аккаунта” у нижній частині сторінки вберіть галочку з пункту “Я згоден отримувати смс та e-mail повідомлення”. Звертаємо вашу увагу,  що після відмови від отримання системних повідомлень, Ваш аккаунт буде працювати в обмеженому режимі. 

 

  • Для власників нерухомості розміщення об'єктів нерухомості на сайті безкоштовно.

Для власників нерухомості розміщення об'єктів нерухомості на сайті безкоштовно.

 

  • Для орендарів всі послуги за пошуком та бронюванням житла надаються безкоштовно.

Ви не сплачуєте ніяких комісій та зборів. Лише бронюйте житло та насолоджуйтеся відпочинком.