О нас

Svitrent.com являє собою сайт оренди будь-якого виду житла: квартир, кімнат, апартаментів, будинків, котеджів, дач подобово. Головною особливістю є оренда безпосередньо від власників, без посередників і ріелтерів, що значно економить ваші гроші і час.

На сьогоднішній день оренда квартир на добу стала популярною альтернативою проживанню в готелі. Особливо, якщо ви плануєте зупинитися всього на одну ніч і не хочете платити великі гроші за добове проживання. На нашому сайті представлені апартаменти різної комплектації: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і більше. Ви без зусиль розміститеся великою компанією в подорожі і при цьому заощадите гроші. Адже з добовою орендою житла діє принцип: чим більше людей, тим дешевше. У вас буде власна кухня, де ви зможете приготувати їжу, ванна кімната, душ, санвузол. Всіх цих зручностей вам не надасть хостел. Ви зможете повернутися в будь-який зручний для вас час і при цьому вам не доведеться стояти в черзі за ключем на ресепшн.

Якщо ви мандруєте один, знайти житло на добу від власників також не є проблемою. Скористуйтесь нашим зручним фільтром, вбивайте необхідні параметри: кількість кімнат, наявність зручностей: інтернета, кухні, душової кабіни та ванної кімнати. На нашому сайті ви можете обрати популярний зараз вид житла - квартиру-студіо і таким чином заощадити гроші протягом мандрівки і не відмовляти собі у комфорті.

Можливо ви не бажаєте знімати окреме житло лише на ніч та бажаєте винайняти кімнату в квартирі чи часному будинку. Це також можливо. Обирайте “зняти кімнату” і перед вами з'являться декілька варіантів на вибір.

Важлива перевага винайму житла від власників, а не винайм номеру у вітальниці в тім, що ви можете обрати дизайн квартири, максимальну вартість житла, необхідні зручності. Вам не доведеться сплачувати більше за зайвий сервіс, який вам не потрібен, чи за наявність зручностей, які вам не потрібні.

Ми надаємо житло у будь-якому необхідному вам районі, будь-то спальний район, центр міста чи тихий пригород. Також ви можете обрати апартаменти безпосередньо поблизу необхідних вам закладів чи будинків, якщо ви приїхали у  справах та не бажаєте витрачати час на проїзд у міському транспорті. Або ви бажаєте відвідати якийсь захід і не хочете довго до нього їхати.

Наші головні переваги у тім, що ми надаємо житло безпосередньо від власників та комісій. Ви сплачуєте чисту ціну, яку встановив сам власник на житло. Абсолютно всі квартири укомплектовані необхідною для сучасної людини побутовою технікою.