Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Вузівський Одеса квартира на добу

3 пропозицій

600 грн за 1 ніч

Каманина 16

Кімнат: 1 Мест: 4
+3805033320...

1999 грн за 1 ніч

вулиця Гагарінське Плато 5/3

Кімнат: 2 Мест: 4

1300 грн за 1 ніч

вулиця Гагарінське Плато 5А

Кімнат: 2 Мест: 4

Нерухомість на добу в спальних мікрорайонах Одеси

Одеса дуже щільно прилягає до морського берега, повторюючи його форму і витягуються уздовж берегової лінії. Саме тому, в якій би частині міста ти не знаходився, завжди протягом години можна доїхати на прямий маршрутці до моря. Дуже часто туристи для того, щоб зекономити гроші на оренду житла, намагаються знайти і зняти апартаменти подалі від моря, і багато хто вважає це несолідним. Насправді, подобова оренда нерухомості у спальних житлових масивах набагато вигідніша завдяки не тільки ціною нерухомості на добу, але і іншим факторам. По-перше, у спальних житлових комплексах завжди під рукою великий супермаркет з доступними цінами, а також аптека, хімчистка та інша інфраструктура. По-друге, з таких районів, як Вузівський, приміром, Ви однаково швидко зможете дістатися до історичного центру міста, і до пляжу. Для того, щоб знайти і зняти недорого хорошу квартиру в районі Вузівського варто відвідати сайт Svitrent.ua. адже саме тут зібрані оголошення про подобової оренди квартир і будинків саме від власників нерухомості.

Переваги квартир і будинків на добу біля великих супермаркетів

Вузівський – це невеликий спальний житловий масив, який знаходиться в Малиновському районі, і обмежений Люсдорфскою дорогою і проспектом Маршала Жукова. Тут знаходиться безліч нових житлових комплексів, а також радянських висотних будинків, на Люсдорфской дорозі знаходиться великий супермаркет Таврія В, цілодобові аптеки, спортивні майданчики і сквери. Цей житловий масив відмінно підходить для подобової оренди житла як під час відпочинку, так і інших короткострокових поїздок в Одесу. З мікрорайону Вузівський Ви щодня зможете їздити на новий пляж, відкриваючи для себе піщані пляжі, а також берегові лінії з галькою, і не будете прив'язані до пляжу, біля якого живете. Крім цього, Ви зможете щовечора їздити гуляти в центр, та заощадите гроші на дорогий квартирі в туристичному районі. На сайті Svitrent.ua можна знайти безліч недорогих квартир та орендувати їх без посередників.

Зніміть хорошу квартиру в спальному районі Одеси

На нашому сайті представлені не тільки варіанти квартир і будинків на добу в дорогих, туристичних місцях, але і більш бюджетні варіанти. Зняти квартиру на вулиці Левітана або Тополевої на день зможе собі дозволити навіть студент, особливо якщо знімати за допомогою сайту Svitrent.ua. Адже цей електронний ресурс надає послуги з пошуку і бронювання квартир на ніч і довше без комісій або відсотків за свої послуги. Ми пропонуємо оперативну систему пошуку і дуже практичний інтерфейс для своїх клієнтів.