Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Одеський театр опери та балету Одеса

4 пропозицій

550 грн за 1 ніч

Хороша ціна

В Топі

Пушкінська вулиця 1

Кімнат: 2 Мест: 5
+3806609882...

500 грн за 1 ніч

Ришельевская 7

Кімнат: 2 Мест: 5
+3805033320...

2000 грн за 1 ніч

Грецька вулиця 1А

Кімнат: 3 Мест: 6

1200 грн за 1 ніч

провулок Віце-адмірала Жукова 3

Кімнат: 2 Мест: 7

Долучіться до мистецтва в Одесі

Одеса вважається містом не тільки гумору, дуже смачною кухні і кіно, але ще і театрів. Тут навіть в будній день можна побачити аншлаг в залах численних маленьких і великих театрів, які розкидані по всьому місту. Одесити люблять свої театри, і намагаються відвідувати всі прем'єри в сезоні, особливо в Одеському театрі музичної комедії ім. Водянова, знаменитому Української театрі, а також модерном театрі на Чайної. Практично всі культурні закладів та театри перебувають у центрі, але так як в Одесі центр - це цілий Приморський район, то якщо Ви дуже любите театр, варто поселитися десь поблизу під час поїздки, щоб кожен вечір балувати себе цим прекрасним мистецтвом. На сайті Svitrent.ua Ви зможете забронювати недорогу, але затишну квартиру на Французькому бульварі, поряд з музкомедії, або на Грецькій вулиці, яка веде театру російської драми, а також поблизу до інших великих Одеським театрам. На Svitrent.uа є безліч функцій, крім бронювання, Ви можете ще й скористатися оперативним пошуком, вбудованими фільтрами, а також подивитися детальний опис і фотографії, що сподобалася квартири.

Одеський театр опери та балету красивий не тільки зовні, але і всередині

Говорячи про театрах Одеси, неможливо не згадати про найбільший і масштабному театрі не тільки в Одесі, але і в Україні. Йдеться про Одеському національному академічному театрі опери та балету, який також є Символом Одеси. Театр був відкритий ще в початку дев'ятнадцятого століття, тут диригували такі легендарні композитори, як П. Чайковський і С. Рахманінов, були солістами Соломія Крушельницька, Федір Шаляпін, Леонід Соболєв. Одеський театр є найбільшим в Україні, а відомий американський журнал назвав його одним з найбільш незвичайних архітектурних пам'яток Європи. Сам театр знаходиться в провулку Чайковського, і прямо до нього виходить Рішельєвська вулиця, яка починається біля залізничного вокзалу. Ви можете орендувати квартиру на одній з цих вулиць під час своєї короткострокової поїздки в Одесу за допомогою сайту Svitrent.ua.

Шикарні апартаменти з видом на оперний театр в Одесі

За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти недорогу квартиру від власників без посередників, та ще й з видом на оперний театр. На нашому сайті можна бронювати житло заздалегідь, також ми надаємо відвідувачам самостійно зв'язуватися з господарями і домовлятися про знижку, або ж обговорювати деталі поселення. Бронювати та знімати квартиру або будинок на добу зі Svitrent.ua дуже зручно, адже наш сервіс надає високоякісне обслуговування своїм відвідувачам.