Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лузанівка Одеса квартира на добу

2 пропозицій

450 грн за 1 ніч

Миколаївська дорога 291

Кімнат: 1 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

Миколаївська дорога 297

Кімнат: 1 Мест: 3

Один з найпопулярніших туристичних районів Одеси

Одним з найменших, але в теж час дуже популярних серед туристів, мікрорайонів Одеси є район і пляж Лузанівка. Територія цього масиву входить до складу Суворовського району, і на постійній основі тут проживає не більше дев'яти тисяч осіб. Звичайно ж, у літній період кількість мешканців Лузанівки помітно збільшується, і можна зрозуміти чому. Саме в цьому районі знаходиться один з найбільших і популярних дитячих таборів біля моря, який називається «Молода гвардія». Цей дитячий центр приймає відпочиваючих цілий рік, і багато батьків бажають оселитися неподалік, щоб доглядати за своєю дитиною, але і відпочити паралельно. Крім цього, на території цього житлового масиву знаходиться також гідропарк, ряд пляжних комплексів з басейнами, центрів відпочинку, ресторанів і різних розважальних закладів. Цей район ідеально підійде для того, щоб орендувати тут нерухомість на час свого відпочинку в Одесі, і краще це зробити за допомогою сайту Svitrent.ua.

Квартири і будинки на добу недалеко від найбільшого пляжу в Одесі

Назва Лузанівка носить не тільки житловий мікрорайон, але і пляж, що знаходиться на його території. Протяжність берегової лінії пляжу Лузанівка складає більш ніж півтора кілометра, і саме завдяки цьому він вважається найбільшим в Одесі. Самою головною відмінною рисою і перевагою пляжу «Лузанівка» є повна відсутність втручання людини в природне облаштування пляжу. Тут немає ні пірсів, ні хвилерізів, і тому вода дуже чиста, так як вона постійно змінюється і тепла. Крім цього Лузановский пляж відносно віддалений від міста і його стічних труб, сюди не виходять міські каналізаційні труби, і вода зберігає свої природні властивості. Але якщо у морі людина не принесла ніяких змін, то сама пляжна зона Лузанівки прости відмінно пристосована для відпочинку. Тут є урни, роздягальні, крани з проточною водою, і рятувальна будка, на такому пляжі не страшно відпочивати з дітьми або великою компанією. За допомогою сайту Svitrent.ua можна знайти і зняти без посередників відмінну квартиру на вулиці Лиманної або Соляному провулку, всього в п'яти хвилинах ходьби від моря.

Апартаменти на день і довше прямо біля моря

За допомогою сайту Svitrent.ua можна знайти і зняти без посередників відмінну квартиру на вулиці Лиманній або Соляному провулку, всього в п'яти хвилинах ходьби від морського узбережжя пляжу. На нашому сайті є відмінні варіанти квартир від власників на Локомотивної і Лузановской вулицях, і Ви можете зняти їх без будь-яких комісій за послуги сайту Svitrent.ua. Наш сучасний сайт Svitrent.ua - це найкращий спосіб знайти хорошу квартиру в Одесі.