Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Малий Маяк

0 пропозицій
Немає результатів.

Курортне житло в невеликому селищі Малий Маяк

Малий Маяк знаходиться на знаменитому Південної березі Кримського півострова, недалеко від великого туристичного центру Алушта. Він є дуже популярним серед туристів, так як тут можна знайти безлюдні пляжі, красиві пейзажі і блакитно-чисту воду. І в цьому селищі також можна зняти невелику квартиру за допомогою сервісу svitrent.ua, на якому є великий вибір оголошень від власників. Ви можете орендувати невелику квартиру у самого морського узбережжя для того, щоб з ранку відправлятися відразу на пляж, і не витрачати часу на міський транспорт. Сервісом svitrent.ua дуже зручно користуватися, так як він максимально оптимізований для використання і з телефону, і з планшета, і з ноутбука. І Ви можете користуватися svitrent постійно, не переплачуючи комісій за послуги посередників і ріелторів.

Кращий відпочинок на морі в апартаментах від svitrent.ua

Не варто заперечувати, що навіть в такому райському куточку як Малий Маяк важливе значення має місце розташування. Апартаменти, в яких ви розміщуєте, це те місце, де Ви будете спати, снідати, обідати і вечеряти, тобто проводити третю часто свого часу, і вони мають дуже важливе значення для вдалого відпочинку. Саме тому більш ретельно потрібно підходити до вибору квартири або котеджу для відпочинку, коли Ви переглядаєте оголошення на сайті svitrent.ua. Саме тут Ви зможете знайти затишні студії і лофти, які будуть абсолютно готові до Вашого приїзду, ідеально прибрані і чисті, а також зі всіма необхідними меблями і побутовою технікою. Крім цього, якщо орендувати житло на svitrent.ua, то Вам не доведеться переплачувати відсотки за послуги посередників і ріелторів, тому Ви зможете заощадити і залишитися біля моря ще на кілька днів.

Приватні будинки і котеджі біля моря для Вашого відпочинку на svitrent

Якщо Ви плануєте НЕ відокремлений відпустку в Малому Маяку, а поїздку на місяць або довше всією сім'єю або разом зі своїми друзями, то однієї квартири або готельного номера буде недостатньо. На електронній сторінці сервісу svitrent.ua є великий вибір приватних будинків і котеджів, які Ви можете орендувати від власників без посередників. Ви можете вибрати будиночок ближче до пляжу або до центру міста, щоб можна було їздити на екскурсію в Алушту і забронювати її заздалегідь без посередників. Якщо Ви плануєте не просто тижневу поїздку, а цілий місяць морського відпочинку разом зі своїми друзями або близькими, то можете домовитися про знижку з господарем будинку на svitrent, і він вийде для Вас набагато дешевше.