Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Старе Місто Львів

9 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Маєра Балабана 21

Кімнат: 1 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

Таманська вулиця 6

Кімнат: 1 Мест: 4

960 грн за 1 ніч

проспект Свободи 22

Кімнат: 3 Мест: 7

690 грн за 1 ніч

площа Ринок 35

Кімнат: 1 Мест: 3

700 грн за 1 ніч

проспект Свободи 43

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Валова вулиця 16

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Котлярська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 6

650 грн за 1 ніч

проспект В'ячеслава Чорновола 1

Кімнат: 2 Мест: 5

4200 грн за 1 ніч

вулиця Словацького 1

Кімнат: 5 Мест: 13

Квартири подобово в історичному центрі Львова

Одним з найпопулярніших для внутрішнього туризму міст є Львів, навіть незважаючи на те, що тут немає ні великих пляжів з виходом до моря, ні гірськолижних курортів, ні цілющих джерел. Це місто зумів підняти свою економіку завдяки романтичній атмосфері середньовічних будівель, які збереглися в тому час, як в інших містах були знищені. Центральна частина Львова практично не змінилася і не втратила свій історичний вигляд, саме тому це місто притягує гостей своєю красою і античністю. За допомогою сайту svitrent.ua Ви зможете організувати свій відпочинок у Львові, орендувавши відмінну квартиру в центрі. На сайті опубліковані оголошення від власників про подобову та короткострокову оренду квартир і будинків у всіх районах міста. Зніміть квартиру з видом на міську ратушу або на сквер з допомогою сайту svitrent.ua, і проведіть незабутній уїк-енд у Львові.

Старе місто - найкраща частина Львова

Центральна частина Львова, зокрема історичний ансамбль будівель на головних вулицях, був внесений міжнародною комісією як частина Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО ще в кінці двадцятого століття. Це майже сто двадцять гектарів центральної території, а також площа собору Святого Юра і Святоюрської гори, це Площа Ринок на якій більш як сорок п'ять старовинних будівель і будинків. На сайті svitrent.ua можна знайти оголошення від господарів і зняти квартиру з видом на будинок Корняко з італійським двориком, який більше схожий на одеський, резиденцію венеціанських послів і безліч оборонних споруд, таких як Порохова вежа, фрагменти оборонних стін і безліч інших середньовічних споруд. Ви можете орендувати затишну квартиру-студію в старому будинку класичного стилю або сучасну квартиру в новому високоповерхових будівлі без посередників і комісій за допомогою svitrent.ua. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісний сервіс і цілодобову допомогу в питаннях, що виникли.

Квартири і будинки на добу з атмосферою старовини і античності

У Львові кожна будівля несе особливу атмосферу, яка незрівнянна ні з яким іншим спорудою. Наприклад, кафе-паб «Гасова лямпа» створює відчуття невимушеності і ампіру, а коли споглядаєш костел Єзуїтів то створюється враження незначності в порівнянні з цим дивовижним будинком. На svitrent.ua представлені затишні квартири і будинки мають однаковий вік з основними пам'ятками, і навіть по сусідству з ними. Ви можете зняти на svitrent.ua на день або більше комфортабельні апартаменти в вірменському кварталі прямо над відомим рестораном або баром.