Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Середгород Львів квартира на добу

9 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Маєра Балабана 21

Кімнат: 1 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

Таманська вулиця 6

Кімнат: 1 Мест: 4

960 грн за 1 ніч

проспект Свободи 22

Кімнат: 3 Мест: 7

690 грн за 1 ніч

площа Ринок 35

Кімнат: 1 Мест: 3

700 грн за 1 ніч

проспект Свободи 43

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Валова вулиця 16

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Котлярська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 6

650 грн за 1 ніч

проспект В'ячеслава Чорновола 1

Кімнат: 2 Мест: 5

4200 грн за 1 ніч

вулиця Словацького 1

Кімнат: 5 Мест: 13

Чому найзручніше орендувати квартири за допомогою сайту Svitrent.ua?

Послуги агентства нерухомості і ріелтора абсолютно безглуздими, якщо справа стосується подобової оренди квартир для короткострокових поїздок у інші міста. Адже для того, щоб співпрацювати з ріелтором, потрібно постійно знаходиться в місті, і дивитися пропоновані варіанти, а серед агентств нерухомості дуже багато шахраїв і складно довірити таку важливу справу незнайомим людям. Складність пошуку квартири на день у незнайомому місті полягає в тому, що зазвичай складно зорієнтуватися в районах, і зрозуміти наскільки зручне місце розташування. Але завдяки сайту Svitrent.ua можна не тільки знайти хорошу квартиру, але і орендувати її самостійно у кожному з районів Львова, в тому числі і в Средмісті. Наша електронна сторінка обладнана зручними фільтрами, з допомогою яких Ви можете відразу вибрати дати поїздки, кількість кімнат і бажаний район розміщення. Таким чином, кожен відвідувач може сформувати для себе список з підходящих варіантів квартир на добу, вибрати найбільш оптимальне житло для себе і забронювати його без комісій. Користуватися сайтом Svitrent.ua дуже зручно і, головне, вигідно, адже Ви можете зняти хороше житло без посередників всього за п'ятнадцять хвилин.

Подобова оренда квартир у Средмісті Львова

Львів – це старовинне місто, і практично весь його центр і средгород є частинками історії. Тут кожен будинок, кожен камінець у вуличній бруківці і навіть виїмка в стіні, несуть якийсь сенс і пам'ятають навіть останніх гетьманів, не кажучи вже про більш ранні історичні події. Дуже складно сказати, де закінчується центр, і починається Средмістя, але обидві ці місцевості входять до складу Галицького району, який є центральним. Саме тут розташована Площа Ринок, Вирменский собор, Оперний театр, Будинок з легендами та інші відомі не тільки в Україні, але і за її межами, пам'ятки.

Знімайте квартири і будинки на добу у Львові - недорого

Завдяки сайту Svitrent.ua гості міста Львів можуть дозволити собі добову оренду квартир в самому центрі Львова, або його Середмісті. Це в першу чергу площа Ярослава Мудрого та проспект Свободи, а також вулиці Зелена, Драгоманова, Бандери і інші, які знаходяться в безпосередній близькості до центру. За допомогою Svitrent.ua кожен зможе зняти квартиру в цьому районі недорого від господарів, і провести незабутній час в місті лева. Ми пропонуємо своїм клієнтам велику базу оголошень з детальними фотографіями і описом пропонованих зручностей, щоб кожен міг зробити усвідомлений вибір.