Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Львів

17 пропозицій

400 грн за 1 ніч

Городоцька вулиця 133

Кімнат: 1 Мест: 3

499 грн за 1 ніч

вулиця Братів Міхновських 8

Кімнат: 2 Мест: 4

550 грн за 1 ніч

вулиця Шептицьких 42

Кімнат: 1 Мест: 3

450 грн за 1 ніч

вулиця Вернигори 16

Кімнат: 1 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

Городоцька вулиця 131

Кімнат: 1 Мест: 2

450 грн за 1 ніч

вулиця Маєра Балабана 21

Кімнат: 1 Мест: 4

350 грн за 1 ніч

вулиця Степана Бандери 67

Кімнат: 1 Мест: 3

600 грн за 1 ніч

Таманська вулиця 6

Кімнат: 1 Мест: 4

960 грн за 1 ніч

проспект Свободи 22

Кімнат: 3 Мест: 7

690 грн за 1 ніч

площа Ринок 35

Кімнат: 1 Мест: 3

700 грн за 1 ніч

проспект Свободи 43

Кімнат: 2 Мест: 5

600 грн за 1 ніч

Городоцька вулиця 115

Кімнат: 2 Мест: 4

750 грн за 1 ніч

Валова вулиця 16

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Котлярська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 6

650 грн за 1 ніч

проспект В'ячеслава Чорновола 1

Кімнат: 2 Мест: 5

800 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 18

Кімнат: 1 Мест: 4

4200 грн за 1 ніч

вулиця Словацького 1

Кімнат: 5 Мест: 13

Подобова оренда у Львові 

На сьогоднішній день існує безліч інтернет-сайтів, які пропонують посередництво в оренді квартир на добу. Особливо в таких туристичних містах, як Львів, адже там завжди великий попит на добову оренду житла. На таких сайтах часто можна наштовхнутися на шахраїв, які вимагають передоплату, а потім просто зникають. Щоб уникнути шахрайства в інтернеті, потрібно шукати квартири і будинки, а добу на перевірених сайтах, таких як Svitrent.ua. На цьому сайті можна знайти профіль власника квартири, подивитися всі його оголошення, простежити, скільки часу він на сайті і який у нього рівень довіри. Також у нас є в наявності всі контактні дані, включаючи електронну пошту і телефон, щоб Ви могли зв'язатися з господарем в будь-яку хвилину. Таким чином, на Svitrent.ua запропоновані лише реальні квартири від справжніх господарів. І Ви можете бути впевнені, що по приїзду до Львова Вас чекатиме затишна обрана на сайті квартира.

Квартири на добу від власника у Львові

Львів - це туристичне місто, в який щодня приїжджають тисячі туристів, і його перевага в тому, що візитною карткою є не сезонний відпочинок, як у приморських містах, а архітектура і особлива атмосфера. До Львова їдуть і влітку, щоб побувати в етнічному музеї під відкритим небом «Шевченківський гай», і гуляти з ранку до ночі по вуличках, і також взимку на Різдвяні свята, щоб насолодитися атмосферою, спробувати гарячий шоколад у знаменитій Львівської майстерні шоколаду, або кави У копальні кави. Саме тому у Львові такий великий попит на оренду квартир подобово в усі пори року. На сайті Svitrent.ua представлений широкий асортимент квартир на добу в різної цінової категорії.

Оренда квартир на добу Львів

До Львова їду через романтики, пригод, гарного відпочинку, і розваг. У це місто приїжджають всією сім'єю, щоб поїсти у Львівській майстерні шоколаді, сходити в Будинок Легенд, також сюди їдуть великою компанією, щоб всю ніч гуляти в барі пива «Правда», відвідати стилізовані заклади, типу «Найдорожчою ресторації Галичини». Але найчастіше до Львова приїжджають закохані пари, щоб увечері піднятися на Високий замок, і спостерігати за нічним Львовом з висоти, насолодитися один одним в одному з найстаріших і найкрасивіших міст України. На сайті Svitrent.ua можна знайти і зняти недорого квартиру від господарів для самих різних компаній. У нас є одне двох, трьох і чотирьох кімнатні квартири, а також великі будинки з усім необхідним для гарного відпочинку.