Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Золоті ворота подобова оренда біля метро

3 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Золоті ворота - одна з найкрасивіших зупинок зеленої лінії

Двадцять дев'ята станція київського метрополітену знаходиться в самому серці історичної частини міста, між «Лук'янівській» і «Палацом спорту». Свою назву вона отримала через важливого культурного об'єкта, і її пасажиропотік становить близько двадцяти тисяч чоловік в день, і з дві тисячі одинадцятого року вона визнана об'єктом культурної спадщини. «Золоті ворота» є також підземним переходом до «Театральній» на вулицях Рєпіна, Володимирської та Богдана Хмельницького. Це пересадочний пункт між червоною і зеленою гілками, який має важливе стратегічне значення для підземного з'єднання метрополітену. Ця станція була відкрита вісімдесят дев'ятого року і неодноразово реставрувалася, але до сьогоднішнього дня практично повністю зберегла свій історичний вигляд. Ви можете орендувати квартиру від власників недалеко від цієї станції за допомогою сервісу Svitrent.ua без комісій і посередників. І мати доступ до найзручнішого і швидкому засобу пересування, і оселитися у відмінній квартирі.

Пам'ятки недалеко від станції метро Золоті ворота

Назва Золоті ворота носить не тільки станція на зеленій лінії київського метрополітену, а й пам'ятник архітектури і оборонного будівництва недалеко від неї. Недалеко також розташований Володимирський кафедральний собор на вулиці Івана Франка, Педагогічний музей на Володимирській, Пінчук Арт-центр на Бессарабській площі, Оперний театр та Київській академічний молодий театр. Всі ці пам'ятки є головними у всіх путівниках і довідниках для туристів, а Ви будете мати можливість дозволити собі добову оренду квартир в цьому районі за допомогою сервісу Svitrent.ua. Ми пропонуємо великий вибір квартир на ніч або довше, які Ви можете орендувати без посередників для своєї поїздки до столиці. Це і затишні студії з видом на оперний, і трикімнатні квартири на бульварі Тараса Шевченка.

Квартири недалеко від метро Золоті ворота

Багато хто мріє, щоб хоч на один уїк-енд зупинитися на вулиці Богдана Хмельницького або бульварі Тараса Шевченка, щоб з ранку спуститися до Хрещатика, прогулятися до Майдану Незалежності або Бессарабської площі. Квартири в історичному центрі Києві в більшості випадків знаходяться в будинках-пам'ятках архітектури, які самі по собі просякнуті історією і національними традиціями української культури, і Ви можете насолодитися цим надбанням, знявши таку квартир на добу від власників за допомогою електронного сервісу Svitrent.uа, на якому власники публікують свої оголошення про подобову оренду квартир.