Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Золоті Ворота Київ

1 пропозиція

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Апартаменти з видом на Золоті ворота

У Києві є чимало пам'яток, як археологічних, так і культурних, але Золоті Ворота є одним з найбільш пам'ятних і цікавих. За легендою, саме на тому місці, де зараз розташоване дерев'яна споруда у вигляді арки, колись знаходився головний в'їзд в місто. За старовинним літописами, ще півстоліття тому ці ворота були і справді золотими, а спорудив їх великий князь Ярослав Мудрий. На сьогоднішній день, Золоті Ворота знаходяться практично в самому серці столиці, вони оточені старовинними будинками і новими будівлями, які ніяк не псують фасад. Для того, щоб орендувати квартиру в цьому районі недорого, Вам варто в першу чергу ознайомитися з оголошеннями від власників, це можна зробити на сайті Svitrent.ua. У районі Золотих Воріт можна зняти відмінну квартиру на день або більше з видом на мальовничі вулиці столиці, але при цьому заощадити за допомогою Svitrent.ua. Адже наш електронний ресурс надає послуги без комісій і всіляких відсотків, тому Вам не доведеться переплачувати вдвічі.

Золоті ворота - історичне серце Києва

Золоті ворота практично єдине в Києві оборонна споруда, яка не тільки вдалося зберегти, але ще і реконструювати. На сьогоднішній день в самому пам'ятнику знаходиться музей Золотих воріт, а з правого боку - пам'ятник Ярославу Мудрому. Доповнює архітектурний ансамбль невеликий сквер з фонтаном, пишні дуби якого створюють рятувальну тінь в спекотну літню спеку. Це дуже романтичне місце, де можна просто посидіти на лавці, милуючись тисячолітнім спорудою, яке по сьогоднішній день дивує своїми розмірами і потужністю. За допомогою Svitrent.ua Ви можете зняти квартиру з видом на Золоті Ворота і докладає сквер недорого, без посередників і комісій.

Золоті ворота - тихий центр Києва

У столицю приїжджають не тільки студенти, бізнесмени, але ще і дуже багато туристів. Тому, якщо Ви збираєтеся оглянути столицю за уїк-енд, і при цьому не витрачати багато часу на пересування по місту, то район Золотих Воріт Вам ідеально підходить. Це місце знаходиться в безпосередній близькості до Хрещатика, але досить далеко, щоб Вас посеред ночі не будив гул машин. Від Золотих Воріт можна всього за пару хвилин пішки дійти до головних визначних пам'яток столиці, але в той же час тут можна знайти на добу недорогу квартиру від власників. Скористайтеся сайтом Svitrent.ua, зручний і швидким Інтернет-сайтом, який зорієнтований на добову оренду квартир без посередників. За допомогою даних, наданих на Svitrent.ua, Ви зможете відразу ж зв'язатися з власником квартири, яка Вам сподобалася, і обговорити всі деталі заселення, а також може бути домовитися про знижку.