Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Виставковий центр подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Вигідне розташування нерухомості біля станції метро Виставковий центр

Головною перевагою нерухомості в таких віддалених районах, як метро Виставковий центр є низька вартість щодо інших частин міста. Особливо якщо шукати квартири на день або довше на сайті Svitrent.ua, адже саме тут все оголошення про подобову оренду нерухомості від власників. Таким чином Ви зможете вдвічі дешевше зняти житло без сплати відсотків посередникам, таким як ріелтори або агентства нерухомості. До цього підземного транспортного вузла прилягають такі вулиці як проспект Академіка Глушка і Голосіївський, а також вулиці Ломоносова Касіяна, Васильківська, на яких є безліч зупинок наземного громадського транспорту. І тому Ви зможете не тільки заощадити свої особисті кошти на житло, але також і оселитися біля зручного транспортного вузла з усією необхідною інфраструктурою.

Станція синьої гілки метро - Виставковий центр

Виставковий центр довгий час була останньою зупинкою синьої гілки метрополітену, так як вона була добудована і відкрита тільки в дві тисячі одинадцятому році. На сьогоднішній день вона знаходиться між «Васильківської» та «Іподрому», і її пасажиропотік становить більше двадцяти тисяч чоловік в день. Як і всі нові станції в цьому районі «Виставковий центр» побудований за типом мілкого закладення і має два посадочні платформи та середню основну галерею. Дизайн виконаний в сучасному стилі, станція обладнана сучасним ліфтом для вантажів і пасажирів на візку. В цілому цей підземний транспортний вузол за всіма стандартами відповідає європейським нормам будівництва метро. І на відміну від станцій, які були побудовані в шістдесятих і сімдесятих роках двадцятого століття, на синій лінії практично всі вузли, такі як Виставковий були відкриті в двохтисячних. Синя гілка метрополітену постійно розширюється і росте, з додатком до міста нових частин, і саме так з'явився Виставковий центр.

Добова оренда квартир біля автостанції та метро Виставковий центр

Для тих, чия поїздки до Києва буде пов'язана з постійними подорожами в сусідні населені пункти, або хто прибуває на автостанцію «Південна», найзручнішим варіантом розміщення буде квартира на день або довше недалеко від метро Виставковий центр. На сайті Svitrent.ua є великий вибір апартаментів, які користувачі можуть орендувати без посередників, або забронювати для майбутніх поїздок без комісій. Ми пропонуємо широкий круг можливостей, пов'язаних з добовою орендою, в який входить бронювання, пошук, сортування, відбір і перегляд особистих даних власників. Це один з найбільш зручних ресурсів по добовій оренді квартир і будинків для поїздок до Києва.