Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Вирлиця подобова оренда біля метро

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Інформація про станцію зеленої гілки метрополітену - Вирлиця

Вирлиця-є сорок п'ятої станцією київського метро, ​​яка є зупинкою Сирецько-Печерської лінії, і знаходиться між «Харківської» і «Бориспільської». Це один з найновіших підземних вузлів на лівому березі, який був відкритий всього дванадцять років тому, і це невеликий термін для метрополітену. Відрізняє станцію «Вирлиця» від інших також той факт, що вона була названа не на честь мікрорайону, в якому розташована, як більшість зупинок, а в честь поруч розташованого Озера. Пасажиропотік «Вирлиці» становить всього сім тисяч чоловік, але це можна пояснити тим, що це передостання зупинка на зеленої гілки лівого берега. Озеро Вирлиця, яке розташоване поруч з метрополітеном в цьому спальному мікрорайоні є другим за величиною в усьому місті, і є озером природного походження. На його березі можна побачити тунелі, які так і не були приєднані до мережі київського метрополітену.

Оренда квартир недалеко від станції метро Вирлиця

Підземні виходи з метро «Вирлиця» ведуть до проспекту Миколи Бажана, який практично є головною транспортною артерією для наземного транспорту в місті. Тому якщо під час своєї поїздки до Києва Ви також плануєте користуватися власною машиною або наземним громадським транспортом, то оренда нерухомості недалеко від цього проспекту значно спростить Вам завдання. Недалеко від метро «Вирлиця» також проходять вулиці Дніпродзержинська, Горлівська, Вірменська та Чернігівська, на яких Ви можете зняти квартиру на день від власників за допомогою сайту Svitrent.uа. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти квартир і будинків для подобової оренди від власників, які Ви можете зняти без посередників. Або ж забронювати наперед без будь-яких комісій та додаткових відсотків сервісу.

Кращі квартири біля метро Вирлиця; на Svitrent.uа

За допомогою сайту Svitrent.uа можна не просто знайти і зняти недорого квартиру або будинок на добу від власників в Києві. Це унікальний електронний ресурс, який дозволяє всього за пару хвилин скласти список потрібних саме для Вас оголошень від господарів. За допомогою вбудованих фільтрів Ви можете вказати необхідні зручності, район розміщення, ціновий діапазон і навіть кількість кімнат або спальних місць, це значно спрощує і прискорює пошук по оголошеннях. Svitrent.uа - це абсолютно безкоштовний сервіс, який надає свої послуги з пошуку, реєстрації або бронювання без комісій і без посередників, і тому кожен може скористатися ним для планування своєї поїздки до Києва.