Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Видубичі подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири недалеко від найбільшого автовокзалу в Києві

Саме на станцію метро Видубичі приходять автобуси таких відомих компаній, як Автолюкс, Гюнсел і також державних перевізників. Це в першу чергу обласні автобусні сполучення з такими великими містами як Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Миколаїв та інші. саме тому подобова оренда квартир в цьому районі дуже популярна. Багато автобусів відправляються вночі або дуже рано вранці, і тому туристи, які під час своєї подорожі знімали квартиру, наприклад, в центрі, для останньої ночі знімають квартири недалеко від автостанції, щоб не запізнитися на свій автобус. Також тут орендують квартири ті, хто пересідає з поїздів або літаків на автобус, і повинні знайти варіант для подобової оренди на одну ніч. І навіть якщо не розглядати те, що поруч з цією зупинкою метрополітену знаходиться автовокзал, нерухомість тут також популярна через зручну інфраструктуру і відносно невеликій вартості.

Розташування мікрорайону Видубичі

Історична місцевість Видубичі знаходиться в межах центрального Голосіївського адміністративного району, в більш південній його частині. Цей мікрорайон забудований невеликими висотними будинками і відносно новими житловими комплексами. Підземні виходи станції ведуть до декількох вулицях, таким як Наддніпрянське шосе, Залізничне шосе, а також вулиці Камішінской. Тут знаходиться великий супермаркет Фуршет, а також зупинка швидкісного трамвая та інших видів наземного транспорту. Від Вибудіч всього п'ятнадцять хвилин на громадському транспорті до Майдану Незалежності або Хрещатика, а також інших визначних пам'яток столиці. Також зовсім недалеко розташований національний ботанічний сад - головна любов всіх туристів, і станція метро зеленої гілки. За допомогою сайту Svitrent.uа кожен відвідувач може орендувати в цьому районі квартиру або будинок на добу без посередників.

Нерухомість біля підземного транспорту на сайті Svitrent.uа

Метрополітен безумовно є найшвидшим способом пересування по місту, особливо якщо мова йде про такому мегаполісі, як Київ. За допомогою метро можна всього за пару хвилин зі спального району доїхати до центру і навпаки. Саме тому, можна зняти квартиру в найвіддаленіших частинах міста, і це ніяк не вплине на швидкість пересування. За допомогою електронного ресурсу Svitrent.uа відвідувачі можуть підібрати для себе підходящий варіант квартири на день або довше в безпосередній близькості до метрополітену. Ми пропонуємо великий вибір оголошень про подобову оренду від власників, і Ви можете переглядати і бронювати квартири без комісій.