Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Вокзальна подобова оренда біля метро

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Найбільш завантажена і стара станція червоної лінії метро

Однією з найстаріших станцій Київського метрополітену є Вокзальна, вона була споруджена ще в шістдесятих роках двадцятого століття, і була здана в першій черзі будівництва. За назвою можна зрозуміти, що Вокзальна розташована поруч з Центральним міжнародним і приміським вокзалами Київської залізничної станції, і тому через цю станцію щодня проходить близько шістдесяти тисяч чоловік. І за даними дві тисячі одинадцятого року це найбільш завантажений вузол червоної лінії метрополітену, і з вісімдесят шостого року була нагороджена статусом «пам'ятка архітектури місцевого значення». У районі залізничного вокзалу гості столиці часто знімають квартири і будинки на добу для того, щоб пересісти на інший транспортний засіб або дочекатися свого поїзда. І за допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати гарну квартиру на день недалеко від метро і самого вокзалу. На цьому електронному сервісі є велика кількість оголошень про подобову оренду квартир від господарів, які Ви також можете забронювати на перед або зберегти їх в своєму особистому кабінеті після реєстрації.

Плани міської влади на станцію Вокзальна

Практично відразу після відкриття цього вузла метрополітену було внесено безліч пропозицій з приводу його реконструкції. Але тільки починаючи з дев'яностих років місцева влада почала всерйоз розглядати проект про спорудження другого входу з іншого боку, але початок будівництва постійно відкладається на невизначені строки. На сьогоднішній день «Вокзальна» має три підземних великих вестибюля: один середній головний зал і дві посадочних платформи. А наземний вестибюль, який з'єднаний з залізничним вокзалом, побудований у вигляді двоповерхового будинку. Цікавим також є інтер'єр, основний акцент в якому поставлено на контраст білих стін і великих пілонів з бронзовими медальйонами з зображеннями важливих подій в українській історії.

Місце розташування Вокзальній і його плюси

Крім того, що станція метро Вокзальна знаходиться поблизу від головного залізничного вокзалу, тут також недалеко розташована станція швидкісного трамвая «Старовокзальна», а також зупинка тролейбуса і самих різних маршрутних таксі. На сайті Svitrent.ua є безліч варіантів квартир для подобової оренди саме в районі цієї станції метрополітену, з дуже вигідним місцем розташування. Ви можете зняти хорошу квартиру або будинок на добу без посередників, а також без додаткових комісій і відсотків самому ресурсу. Svitrent.ua - це швидка і зручна оренда на станції Вокзальна за дуже вигідними цінами.