Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Вітряні Гори Київ квартира на добу

3 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

Svitrent.ua - зручний спосіб знайти якісну квартиру в Києві

Сайт Svitrent.ua являє собою прогресивний підхід до подобової оренди квартир, адже це сучасний Інтернет-сайт, на якому власники нерухомості в Києві викладають оголошення про оренду. Саме тут ті, хто збирається до Києва працювати, вчитися чи відпочивати зможуть знайти та орендувати недорого гарні апартаменти в одному зі спальних районів. Дуже важливою перевагою є те, що, відразу ввійшовши на сайт, Ви зможете сформувати список підходящих квартир і будинків на добу, вибравши з допомогою фільтрів необхідні параметри. Ви зможете визначити кількість кімнат і спальних місць, передбачувану ціну своїх апартаментів, наявність додаткових побутових приладів, інтернету та послуг з чищення взуття або доставку їжі. Крім цього, на Svitrent.ua відразу можна зв'язатися з власниками без посередників і домовитися про пізньому заїзді або знижку для себе і своїх друзів.

Квартири і будинки на добу в історичних районах

На відміну від інших спальних районів, Вітряні гори ніколи не були окремим населеним пунктом, та завжди вважалися частиною Києва. На сьогоднішній день це не тільки історична місцевість, але й сучасний житловий масив практично в центрі Подільського району, основними вулицями якого є Осиповського, Краснопольська, Межова та Галицька. Ви можете зняти квартиру на день чи більше на одній з цих вулиць від власників недорого, зареєструвавшись на сайті Svitrent.ua. Ми займаємося подобовою орендою квартир в Вітряних горах та інших спальних районах Києва і можемо запропонувати великий вибір нерухомості на добу, включаючи компактні квартири-студії і просторі приватні будинки для великих компаній. Вітряні гори знаходяться досить недалеко від бізнес-центру міста, але в теж час вважаються безпечним і тихим районом з безліччю мальовничих парків і скверів.

Квартири і будинки на добу на правому березі річки Дніпро

Та початку двадцять першого століття район Вітряні гори був в основному забудований п'ятиповерховими хрущовськими будинками, які, втім, показали себе непогано за роки незалежності. Але останнім часом у цьому спальному районі все частіше можна побачити новенькі висотки, які прагнуть до неба і нависають над торговими центрами. І незважаючи на те, що Вітряні гори були забудовані ще на початку дев'ятнадцятого століття, сьогодні тут практично не залишилося старих забудов та аварійних будівель. Ви зможете за допомогою сайту Svitrent.ua знайти і зняти в цьому районі недорогу квартиру на добу від власників в новому будинку. Ми гарантуємо високоякісний сервіс і безпечні оголошення.