Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Васильківська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Поглиблена в спальний житловий масив станція метро

Практично вся синя гілка тягнеться уздовж Голосіївського бульвару, але станція Васильківська досить поглиблюється в спальний район Солом'янського району. Це сорок дев'ятого вузол київського метрополітену, який знаходиться між «Голосіївської» і «Виставковим центром». Він був відкритий в дві тисячі десятому році, назву свою отримав на честь прилеглої вулиці, і на той момент був кінцевим. Пасажиропотік Васильківської становить довше двадцяти п'яти тисяч чоловік в день, і це обумовлено великою кількістю житлових комплексів і спальних масивів в окрузі. На сайті Svitrent.ua гості столиці можуть орендувати доступну квартиру від власників в районі цієї станції метро. Таким чином, Ви зможете заощадити свої особисті кошти на проїзді по Києву, адже Ви зможете користуватися підземним транспортом, який коштує дешевше ніж маршрутки або таксі. Крім цього, Ви отримаєте можливість зберегти кошти, орендувавши квартиру без посередників на Svitrent.ua.

Квартири на добу в нових спальних районах Києва

Так само, як і станція Васильківська та інші зупинки синьої гілки, спальний житлові масиви в цьому районі дуже багато нових будівель і висотних будинків. Південна частина Солом'янського району була приєднана до міста однією з останніх, тому тут до сих пір проводиться будівництво інфраструктури і житлових комплексів. Саме поему, В цьому районі можна знайти комфортабельні апартаменти для подобової оренди під час поїзди до Києва. На сайті Svitrent.ua є великий вибір самих різних варіантів одне, двох, трьох і навіть чотирикімнатних квартир від власників, і завдяки практичному інтерфейсу користувачі сервісу можуть підібрати для себе відповідне житло. Крім цього на Svitrent.ua можна скористатися послугами бронювання житла, або зв'язатися з власником по контактної інформації, зазначеної в оголошенні, щоб домовитися про деталі поселення. Крім цього, на сайті є можливість відфільтрувати пропозиції, і залишити тільки підходящі варіанти в потрібному районі.

Внутрішня конструкція станції Васильківська

Васильківська - це підземний вузол мілкого закладення, який був побудований за острівній типу і обладнаний однією посадкової платформою. Дизайн станції відповідає її віку, і виконаний в модерному стилі з лаконічними елементами декору. По центральній лінії головного залу розміщені ліхтарі «вуличного типу» і тут є також пасажирські бульвар лавки для зручності пасажирів. Це одна з найсучасніших станцій зеленої гілки, яка має дуже вигідне розташування, і виходить до вулиць Ломоносова, Васильківської, Амурської і Козацької в Солом'янському районі.