Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Теремки подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Добова оренда квартир в нових житлових комплексах на околиці Києва

Багато гостей столиці готові переплачувати вдвічі дорожче за нерухомість на день або довше саме в центрі міста. Це пов'язано з тим, що ця частина Києва розкручена агентствами нерухомості і ріелторами, як найпрестижніша і комфортна, але насправді це лише комерційний прийом з отримання більшого прибутку. Так як в Києві дуже розгалужена система метро, ​​практично з будь-якої частини або адміністративного району можна дістатися до центру за десять хвилин, витративши при тому чотири гривні. Але в той же час, Ви можете орендувати подобово квартиру в найновішому і сучасному будинку для своєї короткострокової поїздки в спальному районі набагато дешевше. На сайті Svitrent.ua є великий вибір нерухомості для подобової оренди без посередників в таких мікрорайонах, як наприклад Теремки, біля яких зовсім недавно була відкрита станція метро. Таким чином, Ви зможете значно заощадити свої кошти, і отримати комфортабельне житло на ніч або довше.

Підземний транспортний вузол Теремки

Будівництво кінцевої станції Курёневско-Червоноармійської лінії дуже довгий час відкладалося через недостатнє фінансування, але в дві тисячі тринадцятого станцію все-таки відкрили. ЇЇ пасажиропотік становить більше двадцяти тисяч чоловік в день, а назва походить від наближеного житлового масиву. Підземні виходи зі станції ведуть до проспекту Академіка Глушка та Одеської площі, а також недалеко проходить окружна Київська дорога. «Теремки» обладнані відповідно до останніх вимог і новинками підземного транспорту, і є зразком вітчизняного будівництва метро. Це важливий транспортний вузол для найближчих спільних масивів, адже тепер вони безпосередньо пов'язані з центром швидкісним транспортному. На сайті Svitrent.ua Ви можете забронювати житло в одному з цих масивів без комісій за послуги сервісу.

Інфраструктура мікрорайону Теремки

Крім сучасної станції метро біля Теремків знаходиться також великий торговий центр під назвою «Магеллан». Тут є найрізноманітніші магазини з одягом, взуттям, дитячими товарами та іншими необхідними речами. Крім цього, тут є своя середньоосвітня школа, лікарня і безліч аптек, ресторанів і відділень банків. Саме тому подобова оренда квартир і будинків від власників в цьому мікрорайоні набирає з кожним містом популярності. На Svitrent.ua можна знайти і орендувати на ніч або довше хорошу квартиру в цьому районі від господарів, або зняти будинок для великої компанії для поїздки в столицю.