Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Теремки Київ квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Житловий масив Теремки – нове дихання столиці

З кожним роком збільшується приплив населення в столиці, хтось приїжджає сюди на час, щоб вчитися або працювати, а хтось назавжди, щоб почати нове життя. У будь-якому випадку, з кожним роком в Києві з'являються все нові і нові житлові масиви, і мікрорайони, і це місто продовжує поглинати ближні населені пункти. Одним із зовсім недавно побудованих житлових масивів є Теремки. Це історична місцевість Києва, яка перебуває в південній частині правого берега, між Голосіївським районом і Феофанією. Цікавим історичним фактом є те, що забудова цієї місцевості житловими будинками почалася із-за необхідності розміщення співробітників Національного інституту кібернетики, і спочатку на Теремках оселилися вчені. На сьогоднішній день це сучасний житловий масив, в якому проживає більш ніж тридцять тисяч жителів.

Подобова оренда квартир у нових будинках Теремків

Забудова житлового масиву Теремки розпочалася приблизно в середині дев'ятнадцятого століття, і тут будувалися одноповерхові будинки, багато з яких збереглися по сьогоднішній день. У радянські роки В районі Теремків почали будувати великі житлові масиви, зокрема житловий масив Теремки, який розташований вздовж вулиці Теремкової і Заболотного. На сьогоднішній день на Теремках триває будівництво і були здані в експлуатацію сучасні висотні будинки, торговельні та бізнес-центри, а також школи та медичні установи. Для того, щоб орендувати квартиру на день або інший короткостроковий період у цьому районі можна відвідати сайт Svitrent.ua. На цьому електронної ресурсі розміщені оголошення про подобову оренду квартир і будинків від власників. Зніміть комфортабельну квартиру без посередників та комісій з допомогою Svitrent.ua недорого!

Квартири і будинки на добу біля Іподрома

У районі Теремки знаходиться найбільший у столиці Льодовий стадіон, на якому часто проходять змагання міжнародного та національного значення, а також Іподром і Виставковий центр. Таким чином, сюди часто приїжджають учасники змагань, глядачі та робітники з різних галузей праці. І для того, щоб подбати про своє розміщення в цьому районі, краще всього скористатися електронним ресурсом Svitrent.ua. на цьому сайті можна знайти оголошення про подобову оренду квартир від власників, та забронювати їх на потрібний відрізок часу. Відвідувачам надається можливість зв'язуватися з власником без посередників і обговорити питання, чи домовитися про знижку. Ви можете орендувати квартиру на вулиці Інститутська, Кармелюка, Берегової або Гоголя в районі Теремків.