Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Театральна подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Декоративне оформлення станції метро Театральна

«Театральна» є двадцять восьмим вузлом метрополітену, зокрема червоної лінії, яка розташована між «Університетом» і «Хрещатиком». Це також одне з найстаріших відділень метрополітену, яка визнана пам'яткою архітектури, і була відкрита більше двадцяти льон назад, але по сьогоднішній день залишається зразком будівництва і архітектури. Це відділення було перейменовано в дев'яносто третьому році з «Ленінської» в «Театральну» і також тут були демонтовані всі символи Радянського Союзу. Недалеко від «Театральній» також знаходиться Російський драматичний театр імені Лесі Українки, а також Національна опера України, це більше культурний центр, і тому його пасажиропотік становить всього сімнадцять тисяч чоловік в день. «Театральна» була вбудована вже в діючу лінію метрополітену Серецко-Печерської лінії через необхідність транспортного сполучення між Хрещатиком та національному університетом. За допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати гарну квартиру на день або довше в цьому районі без посередників.

Розташування та основні функції найкрасивішого вузла Київського метро

«Театральна» - це не пересічна станція Київського метрополітену, а пересадочний вузол між Святошинсько-Броварській і Сирецько-Печерською лініями. Саме тому вона має дуже важливе значення для транспортних перевезень пасажирів і подобова оренда квартир в цьому районі досить дорога. Адже на Театральній станції можна сісти як на Червону лінію метрополітену, так і на Злена гілку, і доїхати практично до будь-якої частини міста або адміністративного району. Якщо орендувати житло на бульварі Тараса Шевченка або Володимирській вулиці через агентство нерухомості або ріелтора, то це буде стояти досить дорого, але є й інший спосіб заощадити свої особисті кошти, цей спосіб - сайт Svitrent.ua.

Історичні пам'ятки недалеко від метрополітен

Поруч з «Театральної» знаходиться Центральний універмаг, найбільший в країні музей історії міста Києва, педагогічний музей, природознавчий національний музей. Крім цього, важливими установами на вулицях Володимирській, Леонтовича, Богдана Хмельницького, Рєпіна, Пушкіна чи Прорізної, які розташовані недалеко від цієї станції метро «Театральна», є посольство Німеччини і Національна академія наук. За допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати або забронювати без комісій квартиру або будинок на добу від власників. Ми пропонуємо найрізноманітніші оголошення про подобову оренду квартир від господарів в самому центрі Києва.