Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Татарка Київ квартира на добу

2 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Незвичайна частина Києва – Татарка

Навіть не всі корінні кияни знаю про існування такої місцевості у столиці, як Татарка. Це незвичайне назву носить історична місцевість у самому серці столиці, яка розташована між Подолом, Глубочицей, Щековицей, Юрковицей і Лук'янівкою. Це звивистий і досить високий пагорб між Вовчим і Репьяховым ярами, який отримав свою назву завдяки татарським народам, які проживали тут у середині дев'ятнадцятого століття. Це житловий масив був заселений переважно торговцями і ремісниками, який будували одноповерхові будівлі в середньовічному стилі. Приблизно в двадцятому столітті, з приходом радянської влади в Київ, старі споруди були повністю знесені, і почалося будівництво нових будинків, лікарень і шкіл, але сам житловий масив зберіг свою назву. Основними вулицями татарки є Лук'янівська, Татарська і Нагірна, а також Лейтенанта Шмідта та Айвазовського.

Квартири подобово в районі Татарки

Татарка в першу чергу приваблює відвідувачів Києва своїм вигідним розміщенням практично в центрі міста. Вулиці Макарівська і Стара Поляна практично виходять до центральних проспектах та основних транспортних артерій міста, тому попит на добову оренду в цьому районі з кожним роком зростає. Для того, щоб орендувати хорошу квартиру в районі Татарки недорого, варто відвідати сайт Svitrent.ua, на якому можна знайти безліч оголошень про оренду квартир і будинків на добу від власників. Наш сайт співпрацює виключно безпосередньо з власниками, тому відвідувачі можуть орендувати житло без посередників, і без комісій ріелторів або агентств. На нашому електронному ресурсі можна не тільки переглядати оголошення від господарів, але і бронювати квартири для своїх майбутніх поїздок, або створювати списки і зберігати вподобані варіанти в своєму особистому кабінеті.

Мальовничі вулички і дворики Татарки

Ще однією важливою перевагою району Татарка є наявність справжніх столичних вуличок з цієї старовинної та романтичною атмосферою. В першу чергу історичний антураж цієї місцевості є гористий ландшафт зі спусками та підйомами, уздовж яких ростуть старі каштани та акації. А з будинків, які знаходяться на самих верхніх вулицях: Макарівської, Нагірній та Айвазовського провулку відкривається неповторний вид на вечірній Київ, який надихнув не одного художника і письменника. На сайті Svitrent.ua Ви можете знайти затишну квартиру на одній з вищезазначених вулиць, і орендувати її від власника недорого. Орендуючи квартиру в цьому районі Ви отримаєте масу задоволення від проживання в історичному районі столиці, і обов'язково захочете повернутися сюди ще раз.