Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Тараса Шевченка подобова оренда біля метро

1 пропозиція

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

Одна з найкрасивіших станцій синьої гілки метрополітену

Станція метро Тараса Шевченка є так званої проміжної між віддаленій «Петрівкою» і центральної «Контрактовій площею». Це один з перших вузлів на синій лінії київського метрополітену, і в той же час, «Тараса Шевченка» визнана однією з найкрасивіших. Станція має стандартну конструкцію з дрібним розташуванням під землею і трьома підземними залами, склепіння яких триматися на центральних колонах. Але дизайн станції - це справжній шедевр «підземної» архітектури, який був створений з розрахунком на те, що ця станція незабаром стане пересадочних вузлом між двома лініями. Класичний стиль оформлення з червоно-коричневими стінами і національними мотивами в білому барельєфі, який їх прикрашає відмінно поєднується з величезними скляними люстрами. На головній стіні центральної го залу між посадочними платформами знаходиться барельєф українського письменника Тараса Шевченка, в честь якого і була названа станція.

Добова оренда житла в історичних мікрорайонах Києва

Підземна станція Тараса Шевченка знаходиться між Подолом і історичної місцевість. Юрковиця, які відрізняються гірським рельєфом. Звідси пішки можна дійти до набережної річки Дніпро, а також самого центру Києва, Контрактовій та Поштовій площ. За допомогою електронного сервісу Svitrent.ua можна орендувати в цьому районі комфортабельну квартиру від власників, без зайвих комісій за послуги ріелтора або агентства. Ви зможете дозволити собі орендувати на день або довше хорошу квартиру в безпосередній близькості від основних визначних пам'яток столиці, без будь-яких комісій за послуги пошуку та бронювання на Svitrent.ua. На нашому сайті є квартири та будинки на добу на вулицях Оленівської, Костянтинівській, Ярославської, Хорива та Набережно-Лугової, які відмінно підійдуть для подобової оренди під час короткострокової поїздки.

Унікальна можливість зняти недорого апартаменти в історичному центрі

Можна сказати, що станція метро Тараса Шевченка знаходиться на околиці центрального району столиці. Саме тому тут можна зняти хорошу квартиру або будинок на добу від господарів значно дешевше ніж на центральних вулицях. Але в той же час Ви зможете пішки дістатися до головних історичних пам'яток Києва пішки, і також будете жити недалеко від станції метро. За допомогою метрополітену можна дістатися дуже швидко до будь-якого району міста, не хвилюючись про пробки і інші особливості або недоліки дорожнього трафіку, саме тому подобова оренда тут дуже вигідна