Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Святошино Київ квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири на добу в районі Святошино

Святошинський район знаходиться західній околиці, і є одним з найбільших і густозаселених. Цей район складається з більш дрібних житлових масивів, таких як Авіамістечко, Академмістечко, а також Біличі. Основними вулицями цього району є Чорнобильська, Прилужная, Миколи Ушакова, а також проспект Перемоги. Практично постійно в цьому районі будуються нові висотні будинки, торгові центри та інші сучасні будівлі, але так само тут є й більш старі будівлі, а так само приватний сектор. У Святошинському районі розташовано безліч медичний установ, які відомі у всій країні, наприклад, Науковий центр радіаційної медицини і дві міські клінічні лікарні. У цьому районі багато пропозицій про подобову оренду квартир для тих, хто проходить короткострокову інтернатуру, навчання або приїжджає на обстеження в одну з лікарень. Але Ви також можете орендувати тут житло для короткострокових поїздок по іншим справам, так як у Святошинському районі можна знайти хорошу квартиру недорого.

Мережа метрополітену у Святошинському районі

Святошино є одним з районів, у яких добре розвинена система метро, тут розташовано три нові станції: «Житомирська», «Академмістечко», «Святошин». Остання станція є найстарішою в районі, вона була побудована в кінці дев'яностих років, в той час, як дві інші – на початку двотисячних. Завдяки розгалуженій сітці метрополітену з Святошинського району можна швидко дістатися в будь-яку частину Києва всього за чотири гривні. Крім цього, у цьому районі є автомобільна станція обласного значення, а також залізнична станція. У Святошинському районі можна орендувати квартиру в новому будинку з євроремонтом, так і знайти більш бюджетний варіант в одній з типових для Святошина п'ятиповерхівок.

Кращі квартири для оренди подобово в районі Святошино

На сайті Svitrent.ua можна знайти безліч оголошень від власників про подобової оренди квартир і будинків. Завдяки нашому електронного сервісу, Ви зможете забронювати квартиру чи будинок на добу і довше для своєї майбутньої подорожі. Ми пропонуємо великий вибір комфортабельних квартир на день і довше, які можна зняти без посередників, і відповідно без комісій. Також Ви можете зв'язатися з власником нерухомості за контактними даними, які вказані в оголошенні, і домовитися про знижку або уточнити запитання. Ми пропонуємо високоякісний сервіс і послуги абсолютно безкоштовно, і Ви зможете забезпечити собі комфортне проживання в столиці України під час короткочасної поїздки.