Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Святошин подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Чотирнадцятий вузол червоної лінії Київського метрополітену

Між «Нивки» та «Житомирській» червоної лінії Київського метрополітену розташована ще один вузол під назвою «Святошин». Це чотирнадцята станція Київського метрополітену, поруч з якою знаходиться безліч заводів і підприємств. На червоній лінії це одна з найстаріших платформ, яка була відкрита в сімдесят першому році двадцятого століття і отримала свою назву завдяки прилеглому спальному мікрорайоні Києва. На сьогоднішній день це сучасний транспортний вузол, який дрібно закладений під землею, і зібраний із залізобетонних міцних елементів. «Святошин» був побудований за єдиним проектом зі станцією «Нивки», і має вигідне розташування на проспекті Перемоги, адже розташований в Святошинському районі. Який є одним з найпопулярніших адміністративних районів для подобової оренди квартир. Це не дивно, адже з цієї частини міста проходить червона лінія метро, ​​частиною якої є і «Святошин», і можна без пересадок дістатися до самого центру міста протягом п'ятнадцяти хвилин.

Опис станції метро Святошин

Дрібно закладена платформа Святошин має великий підземний зал з сучасною і зручною посадкової платформою острівного типу, який притаманний практичним всіх вузлів на цій лінії. У самому залі є два ряди колон, які служать опорою для склепіння, а також він з'єднаний сходами з підземними вестибюлями. Підземний перехід «Святошина» виходить на проспект Перемоги, а також на платформу місцевої залізничної станції обласного значення. У дев'яностих роках інтер'єр головного залу був трохи змінений, його обладнання, яке очевидно, морально застаріло, було замінено на більш сучасне освітлення, ескалатори, а також елементи облицювання. Але тим не менше багато декоративні елементи, завдяки яким архітектори цієї станції отримали Шевченківську премію, залишилися незмінними.

Пересадки і з'єднання Святошина

Святошин - це вузол червоної лінії метро, ​​який має вхід в підземний перехід. Це функціональне з'єднання прокладено до платформи залізничної станції, а також до площі Героїв Бреста, звідки вирушає безліч автобусів і маршрутних таксі місцевого значення. За допомогою сайту Svitrent.ua гості Києва можуть зняти недорого квартиру від власників в районі метро «Святошин», без будь-яких комісій. Електронний ресурс Svitrent.ua надає безліч оголошень про подобову оренду квартир без посередників, які Ви можете орендувати на добу від господарів, або забронювати наперед для оренди на ніч. Svitrent.ua - це зручність у використанні та економія грошей.