Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Старе місто Київ квартира на добу

2 пропозицій

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири для туристів в старому місті

Київ є не лише столицею України, але ще і одним з найстаріших і найкрасивіших міст в нашій країні. Він був заснований ще в дев'ятому столітті і тривалий час залишався столицею східної Європи, і одним з найкрасивіших і розвинених торгових центрів. На сьогоднішній день Київ вважається однією з найбільш привабливих і доступних для туристів столиць на всьому пострадянському просторі, і сюди щороку приїжджають мандрівники з усього світу. Для того, щоб розглянути це місто, і перейнятися його давньої романтичної зупинкою потрібно прожити тут хоча б тиждень, і мова йде не про життя в готельному номері, а в одній зі столичних квартири, побудованих у двадцятих роках двадцятого століття. За допомогою сайту Svitrent.ua туристи та гості Києва можуть орендувати затишну київську квартиру на день або довше від господарів. Ми пропонуємо найрізноманітніші оголошення від власників про подобову оренду в старому місті та інших районах столиці.

Золоті ворота, каштани, Львівська площа та інші візитки Києва

Під старим містом в Києві мається на увазі історична частина правого берега, яка на сьогоднішній день належить до Київського району. Це, в першу чергу, Львівська площа майдан Незалежності, а також Золоті ворота і Володимирська гірка. У цих місцях відкриваються найкрасивіші і запам'ятовуються види на столицю, і саме тут Ви можете зняти квартиру на ніч для своєї короткострокової поїздки. На сайті Svitrent.ua можна знайти хороші пропозиції про подобову оренду квартир без посередників на вулиці Володимирській, Великій Житомирській або вулиці Ярославів Вал, Ви також можете зняти житло на Хрещатику, а також Михайлівській площі з видом на Андріївську церкву та її купола. Нерухомість в старому місті Києва – це незабутні краєвиди та зручне розташування в самому центрі столиці.

Недорогі квартири з нотками історії

У центрі Києва можна зняти на день або довше квартиру, як у сучасному висотному будинку з панорамними вікнами на золоті бані Печерської лаври, так і затишну студію в старому будинку на Володимирській гірці. Останній варіант краще всього підійде для тих, хто цінує не тільки комфорт, але і затишну і домашню обстановку, а також антикварні меблі і гарний вид з вікна. На сайті Svitrent.ua Ви можете знайти недорогі квартири та будинки на добу, і орендувати їх без комісій від власників. Ми пропонуємо відмінні варіанти як для тих, хто подорожує на самоті і воліє знімати студію або однокімнатну квартиру. Так і для великих компаній. У нас ви можете зняти на ніч приватний будинок для великої компанії, або чотирикімнатну квартиру для своєї сім'ї від власника.