Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дніпро подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Відкрита станція на червоній гілці київського метрополітену

Назва «Дніпро» носить одна з відкритих станцій Київського метрополітену, яка побудована на Святошинсько-Броварській лінії, і знаходиться між такими станціями як «Арсенальна» та «Гідропарк». Цей важливий підземний вузол був відкритий в шістдесятих роках радянського періоду, і на сьогоднішній день є найменш завантаженою станцією метрополітену. У дві тисячі другому році її визнали щойно виявленим пам'ятником архітектури і культурною спадщиною столиці. Вхід в підземку розташований на великій естакаді над набережній лінією річки Дніпро, внизу крутого схилу на правому березі. Саме ця станція починає низку наземних і відкритих вузлів на червоній гілці, а її посадочні платформи пов'язані сходами з наземним вестибюлем. Станція метро «Дніпро» розташований на Набережному шосе, недалеко від Дніпровського схилу і вулиці Лаврській. Звідси також відкривається чудовий вид на хвилі річки, Києво-Печерську Лавру і парк Перемоги. Зняти квартиру недалеко від метро «Дніпро» можна не тільки звернувшись до ріелтору, а й скориставшись послугами сайту для подобової оренди житла - Svitrent.ua.

Пам'ятки поруч з метро Дніпро

Перша набережна станція метрополітену «Дніпро» також розташована в історичному районі Києва на правому березі. Її положення дуже зручно для тих, хто живе на правому, а працює на лівому берегах річки Дніпро або навпаки. Адже знімаючи квартиру поруч з метро, ​​Ви швидко можете дістатися до протилежного кінця міста навіть в годину-пік, коли на мостах через річку і дорогах жахливі пробки. Недалеко від цього наземного вузла метрополітену знаходиться історико-культурний заповідник «Аскольдова могила», а також Києво-Печерська Лавра і парк Перемоги. Туристи та гості столиці можуть знайти і зняти без посередників хороші варіанти квартир в районі цієї станції за допомогою електронного ресурсу Svitrent.ua. це зручний сервіс, який також надає послуги з бронювання апартаментів без комісій.

Особливості конструкції метро Дніпро

Крім того, що «Дніпро» - це єдина наземна станція, вона ще виділяється незвичайною архітектурою і дизайном. З боку берега до кожної посадочної платформи приєднані містки, які ведуть до мармурово-скляним пілонів. У них розміщені сходи для комфортної висадки та посадки пасажирів, а також ці пілони є своєрідним п'єдесталом для двох величезних монументальних скульптур радянської тематики: «Мир» і «Праця», встановлених в шістдесятих роках. На сьогоднішній день ці проходи закриті, але їх також можна побачити з центрального входу у фойє.