Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Стадіон Динамо Київ

2 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Стадіон «Динамо» - історія і сучасність футболу

Відомий стадіон «Динамо» носить ім'я на честь відомого тренера Володимира Володимировича Лобачевського і належить футбольному клубу в однойменною завданням. Спортивний комплекс знаходиться в Міському саду Києва на вулиці Михайла Грушевського, недалеко від нього знаходяться станції метро «Майдан Незалежності», «Арсенальна» та «Хрещатик». Таким чином, цей стадіон знаходиться практично в центрі міста, поруч з Маріїнським палацом і відомим серед місцевих жителів кафе. «Динамо» був побудований в середині двадцятого століття і його вхід побудований у вигляді увігнутої, фігурної колонади з двома великими пілонами по краях. Стадіон розрахований на шістнадцять тисяч місць, тут велике більш, яке висвітлюється більш ніж тисячею люстр, на цьому стадіоні проходять матчі футбольного клубу «Динамо», а також різноманітні культурні заходи. На сайті Svitrent.ua представлені квартири і будинки на добу в районі стадіону «Динамо», які можна орендувати безпосередньо у власників, без посередників.

Квартири і будинки на добу на вулиці Михайла Грушевського та Петровської алеї

Стадіон «Динамо» знаходиться на перехресті Петровської алеї та вулиці Михайла Грушевського, це відмінне освітлене місце трохи правіше від Майдану Незалежності. Саме на цих вулицях найкраще знімати квартиру під час ділових поїздок, романтичних уїк-ендів і навіть екскурсійних турів. Обумовлено це тим, що ця частина Печерська відокремлена від галасливої ​​частини центру пішохідним Хрещатиком і Майданом Незалежності, але від неї дуже легко добрати для всіх основних визначних пам'яток міста. На сайті Svitrent.ua можна знайти безліч оголошень про подобову оренду квартир від власників. За допомогою нашого сайту Ви зможете знайти і забронювати на потрібний час недорогу і затишну квартиру в відмінному районі, зз комісій і відсотків. Ми допоможемо Вам заощадити свій час і гроші на оренді квартири на добу для короткострокової поїздки.

«Динамо» - одна з найбільших спортивних майданчиків Києва

Футбольний клуб «Динамо» є одним з найуспішніших і багатообіцяючих в Україні, і стадіон цього клубу - одним з найбільш сучасно обладнаних і зручних. На території стадіону також знаходиться монумент на честь київського футбольного клубу, які загинули в роки Великої Вітчизняної Війни. Крім цього, динамівці дуже шанують легендарного тренера Валерія Лобановського, якому в дві тисячі тринадцятому році був встановлений пам'ятник при вході на стадіон. Ви можете оселитися поруч зі стадіоном під час відрядження або поїздки в Києві, орендувавши квартиру за допомогою сайту Svitrent.ua.