Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Солом'янка Київ квартира на добу

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Центральний Солом'янський район Києва

Солом'янський район розташований між Повітрофлотським проспектом і центральної залізницею на правому березі Києва. Цей житловий масив був забудований ще в середині дев'ятнадцятого століття, і за свою довгу історію зазнав чимало змін. На сьогоднішній день це один з індустріально-транспортних районів столиці, в якому також знаходиться ряд навчальних закладів, таких як Національний університет будівництва і Національний авіаційний університет. На вихідних місцеві жителі дуже люблять гуляти в Солом'янському парку, який знаходиться через дорогу від однойменної площі. Але головною пам'ятка і підприємством цього району є Центральний столичний залізничний вокзал – один із найбільших транспортних вузлів країни. Саме тому, що будинки в цьому районі знаходяться поблизу від залізничного вокзалу, подобова оренда квартир тут користується чималим попитом. За допомогою сайту Svitrent.ua можна знайти і зняти квартиру на день або довше у Святошинському районі недорого від власників.

Нерухомість від власників у Солом'янському районі

Солом'янський район межує з Печерським, Шевченківським та Голосіївським, і вважається практично центром міста. Тут дуже багато парків, зокрема Солом'янський ландшафтний парку, а також Божків Яр, і також в цьому районі розташоване центральне Байкове кладовище, на якому поховані відомі діячі культури та спорту столиці. За допомогою сайту Svitrent.ua можна зняти відмінні одне, двох, трьох, і навіть чотирикімнатні квартири в Солом'янському районі від власників. Подобова оренда квартир від господарів набагато дешевше, ніж якщо знімати житло на добу через посередників, адже в першому випадку Вам не потрібно переплачувати за послуги ріелторів або агентств. І Ви отримуєте квартиру набагато дешевше, без комісій і відсотків посередникам.

Переваги нерухомості на день і довше у Солом'янському районі

Солом'янський район відмінно підходить для подобової оренди квартир для короткострокових поїздок в Київ, так як це один з центральних, але в теж час, недорогих районів столиці. Тут можна орендувати хорошу квартиру з євроремонтом, недалеко від метро, набагато дешевше ніж в Печерському або Шевченківському. А особливо економною буде оренда, якщо займатися нею з допомогою сайту Svitrent.ua цей електронний ресурс не стягує комісію за сої послуги, та надає відвідувачам можливість шукати і бронювати квартири і будинки на добу абсолютно безкоштовно. Ми гарантуємо високоякісний сервіс та європейські стандарти обслуговування клієнтів, тому процес пошуку квартири в Києві на день або довше займе у Вас не більше пів години.