Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Славутич подобова оренда біля метро

4 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири на добу біля станції метро Славутич

Славутич - є тридцять четвертої станцією київського метрополітену, яка знаходиться на Сирецько-Печерській лінії. Вона розташована між «Видубичами» і «Осокорками» і була відкрита ще в дев'яносто другому році в одній з перших черг зеленої гілки. Це віддалена від центру станція, і її пасажиропотік становить не більше шести тисяч чоловік в день. Підземні виходи ведуть до проспекту Бажана і вулиці Центральній, також недалеко знаходиться Південний міст, який з'єднує Лівий берег з Правим, і має важливе транспортне значення. За допомогою сайту Svitrent.uа Ви можете зняти недорого хорошу квартиру від власників на прилеглих вулицях, таких як Зарічна, Садова або малоземельних. Ми пропонуємо також послуги бронювання без будь-яких комісій сайту за його послуги, і крім цього Ви можете абсолютно безкоштовно зв'язуватися з власниками по контактними даними, вказаними в оголошенні. Таким чином, оренда житла біля станції метро Славутич обійдеться Вам вдвічі дешевше, якщо займатися нею за допомогою сайту Svitrent.uа.

Добова оренда житла від власників в Києві

На сьогоднішній день дуже багато людей приїжджають в столицю, щоб підвищити свою кваліфікацію, укласти важливу угоду, залагодити свої справи або просто відпочити. І для самого різного роду поїздок ідеально підходять квартири або будинку на добу, адже зупинятися в готелі не так зручно, комфортно, а головне - затишно. Для тих, хто віддає перевагу домашню обстановку навіть під час своїх відряджень, і існує сайт Svitrent.uа. Тут Ви можете знайти велику кількість квартир від господарів, і орендувати з усього за десять хвилин без посередників і додаткової формальної метушні. Це дуже зручно для тих, хто спонтанно збирається в поїздки, і не має часу і можливості користуватися послугами ріелторів. На Svitrent.uа можна зняти хорошу квартиру на ніч або на тиждень в одному зі спальних або центральних районів Києва.

Комфортабельні квартири в спальних районах Києва

Для того, щоб заощадити гроші під час короткострокової поїздки в столицю, найкраще знімати квартиру в одному зі спальних районах. По-перше, на околиці Києва набагато більше нових житлових комплексів, в яких можна недорого орендувати комфортабельну квартиру від власників за допомогою сайту Svitrent.uа. По-друге, на сьогоднішній день станції метро відкриті практично у всіх великих спальних мікрорайонах, і звідусіль можна дістатися до іншого кінця міста практично за пару хвилин. Саме тому не варто витрачати гроші на добову оренду житла в центральній частині Києва, і краще за все зняти затишну квартиру від власників недалеко від станції метро Славутич.