Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Шулявська подобова оренда біля метро

4 пропозицій

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Станція Київського метрополітену Шулявська

Шулявська - це сьома станція червоної лінії, яка розташована між Берестейскойі Політехнічним інститутом. Це станція Святошіско-Броварській лінії, яка була відкрита в далекому шістдесят першому році двадцятого сторіччя в складі другої радянської пускової черги. Тоді вона носила назву Завод Більшовик на честь одного з найбільших в столиці машинобудівних підприємств. Свою нинішню назву Шулявська отримала вже в роки незалежності, традиційно на честь лежить недалеко історичної місцевості Києва. Кожен день через цю станцію проїжджає близько двадцяти восьми тисяч чоловік, це в основному ті, хто працює в центрі, а живе в спальних житлових масивах Святошинського району. Добова оренда житла в цій частині міста також дуже вигідна, адже вона розташована недалеко від центру, і в безпосередній близькості від великого транспортного вузла метро Берестейської. За допомогою сайту Svitrent.ua можна знайти хороші варіанти житла в цьому районі і орендувати квартиру на день або довше без посередників.

Найяскравіша станція на Червоній лінії

Через веселих кольорів, в яких виконаний головний зал Шулявської вона вважається найяскравішою і такою, що запам'ятовується на червоній лінії. Ця станція, на відміну від більш далеких на лінії, глибоко закладена і має три підземних зали. Головний зал з'єднаний з двома посадочними платформами рядами довгих проходів-порталів, які чергуються з пілонами. Підземний вестибюль Шулявської з'єднаний з виходом довгим двох маршовим ескалатором, і між його частинами також знаходиться вестибюль. Крім цього, ця станція відрізняється наявністю наземної галереї, яка побудована у вигляді двоповерхового будинку, яке має циліндричну форму. Шулявська завдяки двом підземних переходах виходить на широкий проспект Перемоги і вулицю Якира улица, це великі вулиці з кількома смугами руху.

Вигідне розташування станції Шулявська

Станція метрополітену має дуже вигідне розташування на перетині проспекту Перемоги та вулиці Олександра Довженка. Вона знаходиться на кордоні Святошинського району та Шулявці, і також недалеко від неї є парк імені Пушкіна і Політехнічний Інститут. Цей район вважається центральним, хоча і географічно не розташований в самому історичному центрі. Тому за допомогою Svitrent.ua тут можна зняти недорого квартиру на добу без комісій сервісу, і безпосередньо від господарів. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти комфортабельних і недорогих апартаментів для подобової оренди біля Шулявської під час короткострокових поїздок до Києва.