Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Шулявка Київ квартира на добу

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Нерухомість біля Київського зоопарку

Центральний Київської зоопарк розташований на території мікрорайону Шулявка, який компактно лежить між Шевченківським і Солом'янським районом. Це одна з найважливіших пам'яток Києва для дітей, так як тут можна знайти величезну кількість рідкісних видів тварин, а також улюблених представників флори і фауни. Район Шулявка також дуже зручний для подобової оренди квартири через своє вигідне географічне положення, практично в центрі, зручної інфраструктури і транспортної розв'язки, а також великої кількості комфортабельних житлових комплексів. Звідси можна за п'ятнадцять хвилин доїхати на тролейбусі до центру міста на важливу зустріч, не опускаючись при цьому в метро, але також і швидко дістатися до найближчої станції, щоб поїхати на околицю. На сайті Svitrent.ua можна знайти самі різні варіанти квартир для оренди подобово від власників, починаючи від одномісних і двомісних студій, і закінчуючи приватними будинками. Ми пропонуємо високоякісний сервіс, а також зручний і практичний інтерфейс для своїх відвідувачів і клієнтів.

Квартира без посередників на добу і довше

На сайті Svitrent.ua можна орендувати хорошу квартиру без посередників в будь-якому з районів Києва, зокрема на Шулявці. Це дуже тиха місцевість у самому серці столиці, яка виходить на проспект Перемоги – одну з головних вулиць Києва. На території цьго мікрорайону знаходиться також великий парк імені Пушкіна з центральним зоопарком, а також головна дитяча лікарня Охматдит. З сайтом Svitrent.ua Ви можете орендувати недорого якісні апартаменти на вулицях Чорновола, Січових Стрільців, Коперника і Маршала Рибалка, а також інших бульварах і проспектах Шулявки. На Svitrent.ua кожен день поповняться база оголошень, тому Ви можете зберігати вподобані у своєму кабінеті особисто, і порівнювати їх з новими пропозиціями.

Плюси сайту Svitrent.ua для подобової оренди квартир на Шулявці

Сайт Svitrent.ua зручний в першу чергу тим, що тут можна знайти зняти недорогу квартиру від власників, не сплачуючи комісій за послуги бронювання та пошуку оголошень. Адже ми публікуємо виключно оголошення від господарів нерухомості в столиці. Svitrent.ua можна використовувати в якості надійного помічника для планування короткочасної поїздки до Києва, адже Ви можете забронювати квартиру чи бом на добу без посередників заздалегідь. З допомогою особистого кабінету відвідувачі можуть керувати такими варіантами, а також зв'язуватися з власниками по телефону та за допомогою електронної пошти, які указані в кожному оголошенні.