Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Батьківщина мати Київ

1 пропозиція

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Найвища оглядовий майданчик в столиці - монумент Батьківщина-мати

Пам'ятник Батьківщина-мати розташований на Печерських схилах, в самому серці столиці України, він височить над містом як символ перемоги українського народу над фашизмом. Це один з найбільш високому меморіальних монументів в світі, який відкривав ще Микита Сергійович Хрущов. Скульптура знаходиться на вулиці Івана Мазепи, на якій також розміщені нові житлові будинки і державні установ. Висота оглядового майданчика становить більше ста семи метрів, і «Батьківщину-матір» можна помітити в будь-якій частині міста, адже на височіє на пагорбі правого берега. На сайті Svitrent.ua можна знайти великий асортимент оголошень про подобову оренду квартир в районі цього пам'ятника від киян. Ви можете орендувати квартиру або будинок на добу як в старому радянському будиночку, так і в новій будівлі з комфортабельними умовами. За допомогою нашого сайту можна зняти затишну квартиру біля одного з найвищих і вражаючих пам'ятників країни. За допомогою зручного меню з вбудованими фільтрами, Ви дуже швидко зможете знайти підходящу квартиру або будинок на день від власників, без посередників і комісій.

Кожен турист повинен подивитися на Київ з пам'ятника Батьківщина-мати

«Батьківщина-мати» - це в першу чергу вражаюче спорудження, яке вражає своїм масштабом і величністю. За даними архітекторів, цей пам'ятник має стояти понад сто років, за даними останніх перевірок, конструкція знаходиться у відмінному стані, без будь-яких ушкоджень. Всередині самого меморіалу знаходиться музей Другої Світової війни, а на верху обладнані оглядові майданчики. Для того, щоб насолодитися панорамою Києва з висоти пташиного польоту, можна піднятися до голови або рук скульптури, можна скористатися одним з двох ліфтів або піднятися по сходах. З скульптури відкривається незабутній вид на столицю України, і кожен турист просто зобов'язаний це побачити. На сайті Svitrent.ua можна знайти, забронювати або зняти квартиру на день і більше в самому серці Києва, і зокрема на вулиці Івана Мазепи, де і розташована «Батьківщина-Мати». Ми пропонуємо недорогі квартири від власників у відмінному стані і з усім необхідним обладнанням.

Квартири в Печерському районі на добу і більше

«Батьківщина-Мати», як і інші архітектурні та культурні пам'ятки столиці, знаходиться в Печерському районі. Саме тут найбільше навчальних закладів, бізнес-центрів, музеїв та інших цікавих місць для туристів і гостей міста. І для того, щоб не втрачати час на пересування, Ви можете орендувати квартиру прямо в цьому районі за допомогою сайту Svitrent.ua. ми допоможемо Вам орендувати гарну квартиру біля транспортної розв'язки без посередників і без комісій.