Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Райдужний Київ квартира на добу

1 пропозиція

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

Райдужний масив у Дніпровському районі Києва

Однією з нових і сучасних житлових масивів у Києві є Райдужний у Дніпровському районі. Цей своєрідний мікрорайон, який розташований в західній частині Воскресенського масиву, і розкинулося на лівому березі річки Дніпро. Архітекторами цього житлового масиву була Анастасія Дубинова, Теслер Сергій і Михайло Кантор, і він складається з висотних будинків, в яких може оселитися більше тридцяти п'яти тисяч жителів. Родзинкою Райдужного є особливе чергування шістнадцятиповерхових і дев'ятиповерхових будинків, яке становить цікаву архітектурну композицію, ці будинки одні з перших з поліпшеним плануванням з серії «Т». Для того, щоб оселитися в одному з цих будинків, Ви можете скористатися послугами сайту Svitrent.ua. Саме тут є можливість ознайомитися з асортиментом оголошень про подобову оренду квартир від власників, і Svitrent.ua не стягує комісій за свої послуги бронювання та перегляду оголошень.

Один з кращих і найбільш комфортабельних житлових масивів Києва

Райдужний був побудований на початку дев'яностих років двадцятого сторіччя, але спочатку він був названий Воскресенським, як і назва мікрорайону, в якому він розташований. Цей спальний масив можна умовно розділити на три частини, дві з яких з'єднані з Воскресенкой, а третя розташована окремо на березі великого дніпровського Озера Райдужного. Також через житловий масив Райдужний тече річка Дарниця, і тут є безліч парків і скверів для прогулянок. Саме тому цей район ідеально підходить для подобової оренди квартир всією сім'єю або компанією друзів. На сайті Svitrent.ua можна знайти одно -, двох-і трикімнатні квартири та орендувати їх від власників без посередників або відсотків сайту. Ми пропонуємо яскравий і практичний інтерфейс, а також зручну систему бронювання квартир і будинків на добу заздалегідь.

Кращі апартаменти для поїздок у столицю

Житловий масив райдужний, безумовно, є одним з кращих для подобової оренди квартир під час короткострокових поїздок. Тут є великі продуктові магазини, цілодобові аптеки, маленькі парки і сквери, недорогі хімчистки і затишні кафе, одним словом, все, для спокійного і комфортного життя в Києві. За допомогою Svitrent.ua Ви можете знайти і зняти на день або більше квартиру на Старосільській або Райдужної вулицях, а також на вулицях Сєрова і Вершигори, і саме на цих вулицях і розташовані знамениті шестнадцатиэтажные і дев'ятиповерхові будинки Райдужного району. Ми пропонуємо недорогу, але в теж час дуже якісну, нерухомість для тих, хто цінує баланс ціни і якості.