Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Правий берег Київ квартира на добу

7 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Кращі квартири на правому березі Києва

Правий береги – це історична місцевість, де спочатку був заснований Київ, і вже потім до неї були додані райони з лівого берега. Саме на одному з Печерських пагорбів за легендою був закладений фундамент міста, який з часом став одним з культурних і економічних центрів східної Європи. Київ донині залишається великим мегаполісом, а його правий берег – центром культурного, соціального та економічного життя. Саме тому, ті, хто приїжджає в столицю на нетривалі періоди часу, прагнуть оселитися по праву сторону річки Дніпро. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти і зняти комфортабельну квартиру в одному з районів правого берега, не звертаючись до ріелторів або агентам з нерухомості. Ми пропонуємо великий вибір оголошень про подобову оренду квартир від власників без будь-яких комісій за послуги сайту. Ви можете без посередників бронювати квартири на день або зв'язуватися з господарями за контактними даними, вказаними в оголошенні.

Адміністративно-територіальний поділ та особливості правого берега у Києві

Правий берег відрізняється від Лівого в першу чергу горбистою місцевістю, зокрема славнозвісними Печерськими печерами та Андріївським узвозом. Ця частина міста поділена на райони: Печерський, Дарницький, Печерський і Шевченківський, які в свою чергу роздроблені на більш дрібні мікрорайони. Саме на цьому березі розташовані головні державні установи країни, такі як адміністрація президента, Кабінет Міністрів, Верховна Рада та Національний банк. За допомогою Svitrent.ua можна знайти хорошу квартиру в тихому житловому масиві, але в теж час в безпосередній близькості від центру міста і важливих фірм і організацій. На нашому сайті Ви зможете підібрати квартиру, яка підійде Вашому смаку і буде відповідати розташуванням мети візиту.

Орендувати квартири від власників не тільки вигідно, але й зручно

Для того, щоб не морочитися з пошуком ріелтора або агентства нерухомості, Ви можете скористатися зручним і швидким сайтом Svitrent.ua. Так Ви, по-перше, зможете заощадити свої гроші, не сплачуючи відсотки посередникам, а, по-друге, будете впевнені в надійності і безпеки оголошення. На Svitrent.ua можна недорого зняти хорошу квартиру на Інститутській вулиці або самому Хрещатику, домовившись з власником про знижку. Але крім цього, Ви можете скористатися сайтом Svitrent.ua у будь-який момент, навіть коли поїздка в Київ зовсім раптово і незапланована. Просто зайдіть на нашу електронну сторінку зі свого смартфона і ознайомитеся з варіантами вільних квартир і будинків на майбутні добу.