Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Позняки подобова оренда біля метро

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири на добу в нових житлових масивах і мікрорайонах

Житловий масив Позняки, який знаходиться в межах Дарницького району є яскравим прикладом того, як звичайний спальний район може перетворитися в один з найбільш комфортабельних районів для проживання. Тут є великі торгові центри, такі як «Піраміда», парк, невеликі озера, будівельна мережу Епіцентр, а також торгово-роздрібний магазин Метро, ​​і безліч інших елементів інфраструктури. Практично весь мікрорайон складається з окремих житлових комплексів, які були побудовані протягом останніх десяти років, і в яких можна знайти дуже гарну і недорогу квартиру для короткострокової і довгострокової оренди. Спальний район є відмінним вибором для розміщення під час туристичної або ділової поїздки до Києва, так як тут можна зняти недорого квартиру, але завдяки станції метро, ​​яка розташована недалеко від цього житлового масиву, можна дуже швидко дістатися до центральної частини міста.

Вулиці, бульвари і проспекті в районі Позняків

Позняки пов'язані з центром Києва не тільки зеленої гілкою підземного транспорту, але ще і безліччю видів наземних видів пересування. По проспекту Миколи Бажана звідси можна доїхати до правого берега по Південному мосту або по Дніпровській набережній доїхати до Дарниці, де розташована кінцева станція швидкісних поїздів «Інтерсіті». Неподалік також проходять вулиці Михайла Драгоманова, Григоренка, Лариси Руденко, Михайла Гришка та інші транспортні вузли лівого берега столиці. Безумовно, Позняки є найзручнішим мікрорайоном в цій частині Києва, для того, щоб зупинитися тут під час відрядження або просто на вихідні. За допомогою сервісу Svitrent.uа можна не тільки орендувати недорого квартиру від власників в цьому районі, а й забронювати для себе квартиру наперед без комісій та додаткових відсотків за послуги сайту.

Оренда житла без посередників на Лівому березі

Станція метро «Позняки» розташована на лівому березі і знаходиться в одному з найбільших житлових масивах цього мікрорайону. За допомогою Svitrent.uа можна знайти і зняти тут хорошу квартиру з усією необхідною побутовою технікою і меблями від господарів. Так Ви зможете зберегти половину від вартості квартир і будинків, які довелося б віддати за послуги ріелтора або агентства нерухомості. Крім цього, орендувати квартиру на день набагато зручніше саме через інтернет, адже на Svitrent.uа можна всього за пару хвилин знайти підходящий варіант квартири та бронювання наперед без посередників. Ми пропонуємо високоякісний сервіс і кращий сервіс для своїх клієнтів.