Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Позняки Київ квартира на добу

1 пропозиція

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири в самих нових і сучасних будинках столиці

Позняки є одним з самих нових і сучасних районів на лівому березі. І тут просто очі розбігаються від великої кількості футуристичних торгових центрів, висотних будинків та торговельних мереж. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете орендувати квартиру в одному з таких висотних будівель на час своєї короткострокової поїздки в столицю. Вкажіть за допомогою вбудованих на сайті фільтрів вулицю Анни Ахматової або Сортувальну, і перед вами з'явиться цілий список оголошень від власників про подобову оренду квартир у нових будинках недорого. Електронний ресурс Svitrent.ua – це абсолютно безкоштовний сервіс, що дозволяє без посередників зв'язатися з власниками квартир і будинків в Києві і домовитися про подобову оренду. Послуги з бронювання, а також створення особистого кабінету і списків обраного надаються без комісій або відсотків, тому кожен може дозволити собі Svitrent.ua в якості особистого агента з пошуку і бронювання авіаквитків нерухомості.

Найбільший мікрорайон на лівому березі річки Дніпро

Позняки – це житловий масив, який є частина. Дарницького району, і розташований між лівим берегом річки Дніпро, великий залізницею і вулицями Ревуцького та проспектом Бажана. З-за великої території і населення Позняки розділяються на дві великі частини, забудова яких проходила в основному на початку дев'яностих років двадцятого століття. У цьому мікрорайоні також знаходиться невеликий приватний сектор, який хаотично раскидан між висотними житловими комплексами. Приватні будинки також представлені на сайті Svitrent.ua і Ви можете зняти приватний будинок на Позняках для великої компанії або сім'ї на вихідні або тиждень відносно недорого. Тут також є дуже нові та сучасні споруди з двох, трьох і чотирьох кімнатними квартирами і апартаментами в різної цінової категорії. На Svitrent.ua представлені оголошення про подобову оренду нерухомості виключно від господарів.

Зручна інфраструктура і вигідне розташування Позняків

Позняки знаходяться практично через річку від Печерського району, і ці два житлових масиви з'єднують три мости і лінія метро. У Позняках дуже зручне розташування станцій метро, так що вони знаходяться близько практично до всіх вулицях, таких як вулиця Драгоманов, Григоренко та іншим. Знімаючи квартиру в цьому районі, Ви зможете дуже швидко доїхати в будь-яку частину міста не тільки на метро, але і на тролейбусі, чи маршрутному таксі. Крім цього, тут є все необхідне для комфортного проживання під час тривалих або короткострокових поїздок. Користуючись сайтом Svitrent.ua Ви економите свої гроші і особисті кошти, і можете орендувати квартиру в зручному районі.