Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Поділ Київ квартира на добу

1 пропозиція

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

Історія одного з найкрасивіших районів Києва

Саме на Подолі зашкалює індикатор місць, які радять відвідати туристичні довідники по Києву. Цей район отримав свою назву завдяки географічному положенню на схилах пагорбів, які спускаються до річки Дніпро. Але гористий рельєф тільки зараз читається родзинкою, але аж до одинадцятого століття з-за великого нахилу, це місце було непридатним для будівництва та проживання. Але незважаючи на це, ще з часів київської Русі Поділ був центром торговельного і культурного життя міста, тут проводилися народні віче, ярмарки та інші важливі події в житті середньовічного міста. На сьогоднішній день Поділ не втратив свого історичного вигляду, тут досі витає романтична атмосфера минулого століття. Якщо метою вашого візиту до Київ є бізнес або відпочинок, Поділ однаково добре підійде в якості місця розташування. За допомогою сайту Svitrent.ua ви можете знайти і зняти від власників хорошу квартиру з видом на Андріївський узвіз або інші пам'ятки Подолу.

Знамениті і незвідані вулиці Подолу

Найголовнішою і широкої відомої навіть за межами країни пам'ятка Подолу є Андріївський узвіз. Це досить широка вулиця, яка акуратно викладена бруківкою і з'єднує Контрактову площу з Андріївським собором і університетською вулицею. Тут практично кожен день збираються художники, поети і майстри на всі руки, щоб продати свої вироби або просто поділитися творчістю з масами. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви можете орендувати квартиру на день або більше в одному з будинків, які виходять на Андріївський узвіз або на Контрактовій Площі, навпроти станції метро. Окрім Андріївського узвозу Поділ також відомий Києво-Могилянською академією, Гостиним двором і Покровською церквою. Знімаючи квартиру в цьому районі, Ви зможете щодня гуляти історичними вуличками зі старовинними дворами і пам'ятками архітектури.

Квартири подобово для закоханих на Подолі

Поділ зі своєю старовинною романтикою ідеально підійде для весільної подорожі або просто романтичної поїздки для двох. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете орендувати затишну одно кімнатну або квартиру-студію від господарів без посередників чи комісій. Орендуйте квартиру на вихідні на Набережній вулиці або Поштової Площі, або ознайомтесь з іншими варіантами квартири і будинків на добу на сайті Svitrent.ua. на Svitrent.ua можна знайти і забронювати безліч варіантів квартир від власників у Подільському районі, зокрема недалеко від Андріївського узвозу або фунікулера.