Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Поштова площа подобова оренда біля метро

2 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Чому вигідно знімати квартиру за допомогою Svitrent.ua?

Добова оренда нерухомості в столиці дуже дорога, адже це головний культурний, політичний і соціальний центр країни. Але можна заощадити дуже хорошу суму грошей за допомогою електронного ресурсу Svitrent.ua, на якому Ви можете зняти квартиру без посередників. Тут дуже великий вибір оголошень в самих різних районах, в тому числі біля станції метро на Поштовій площі. На площі є досить розвантажений підземний транспортний вузол синьої гілки, пасажиропотік якого не перевищує одинадцять тисяч чоловік в день, і тому Ви завжди можете зайняти вільне місце у вагоні і подорожувати за допомогою метрополітену з комфортом. «Поштова площа» знаходиться дуже близько до Андріївського узвозу, а також одному з найстаріших університетів країни - Національному університету «Києво-Могилянська академія», і Ви можете недалеко орендувати хороше житло без посередників.

Пам'ятки поруч із шістнадцятою станцією метро

Практично відразу на виході з підземного касового залу метро Поштова площа можна побачити золоті бані Михайлівського собору. Це православна церква, яка приваблює сотні туристів щодня. Крім цього виходячи на верхній частині «Поштовій площі», Ви відразу потрапляєте в Маріїнський парк із затишними алеями, невеликими лавками і різноманітними пам'яток. Тут дуже часто можна зустріти, гуляючи, різноманітні культурні експозиції та виставки відомих художників. І Ви можете зняти квартиру недалеко від цієї станції метрополітену за допомогою сервісу Svitrent.ua, на якому можна знайти оголошення про подобову оренду квартир і будинків від власників. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти квартир, які Ви можете забронювати для майбутньої поїздки заздалегідь без будь-яких комісій сайту.

Інтер'єрне оформлення станції метро Поштова площа

Шістнадцята станція київського метрополітену розташована на синій гілці між станціями «Майдан Незалежності» і «Контрактова площа», і була відкрита в сімдесят шостому році. Поштова площа розташована недалеко від річкового вокзалу на річці Дніпро, який також є пам'яткою, а біля верхнього входу розташований фунікулер. Що стосується оформлення, то ця станція повністю присвячена водної тематики і це логічно, адже головна річка Києва знаходиться зовсім поруч. Відразу потрапляючи в касовий зал, пасажири бачать масивну колону з чорного мармуру, який був привезений з Грузії. Внутрішній інтер'єр є одним з найбільш вдалих і визнаний кращим на синій лінії.