Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Площа Льва Толстого подобова оренда біля метро

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Потрібна інформація про станції метро Площа Льва Толстого

Площа Льва Толстого є тридцятої станцією синьої гілки київського метрополітену, яка знаходиться між станціями «Золоті ворота» та «Кловська», і була відкрита у вісімдесят дев'ятого року двадцятого сторіччя. Цей підземний транспортний вузол є званням «Сирецько-Печерської» лінії, який отримав свою назву через що знаходиться недалеко національного Палацу спорту, і приймає близько сімнадцяти тисяч осіб на добу. Так як це одна зі станцій першої черги, то вона глибоко закладена, і традиційно має три зали з центральною галереєю і двома посадочними платформами. Три зали цієї великої станції з'єднані низкою порталів, які виконують функцію проходів, і чергуються з допомогою колон збільшеного фігурного перетину. Це досить незвичайна конструкція як для станції метрополітену має також незвичайну форму склепінь, які мають овальні кути і форму трапеції.

Вулиці поблизу від станції Площа Льва Толстого

Площа Льва Толстого - це вузлова пересадочна станція, яка з'єднує синю і зелену лінії метрополітену. Вона знаходиться практично в центрі Києва, можна сказати, що в історичній його частині. Недалеко від метро знаходиться дуже великий торговий центр під назвою Гулівер з дуже сучасним дизайном, який дуже контрастує з ближніх Палацом спорту. До цієї станції ведуть такі вулиці, як Пушкінська, Терещенківська, Льва Толстого, бульвар Тараса Шевченка та Басейну, на яких Ви можете зняти квартиру від власників за допомогою сайту Svitrent.ua. На цьому електронному ресурсі розміщено безліч різноманітних оголошень про подобову оренду нерухомості, які Ви можете також і забронювати наперед прямо на сайті без комісій. Сервіс Svitrent.ua - це зручний інтерфейс і великий вибір самих різних варіантів квартир і будинків від господарів.

Пам'ятки поруч з парком Тараса Шевченка

Практично в самому центрі міста Київ знаходиться пересадочна станція площа Льва Толстого і також «Палац спорту». Вони розташовані неподалік від великого парку Шевченка, одного з найкрасивіших студентських парків міста. Крім цього зовсім поруч розташований знаменитий Бессарабський ринок, арт-простір «ПінчукАртЦентр», а також музей Шалом-Алей Хама, і це не єдині пам'ятки, до яких можна дійти пішки від цієї станції метрополітену. На Svitrent.ua Ви можете орендувати гарну і комфортабельну квартиру з усією необхідною побутовою технікою і меблями без посередників в цьому районі, яким потім треба платити відсотки.