Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Петрівка подобова оренда біля метро

5 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Добова оренда нерухомості біля одного з найбільших ринків столиці

Недалеко метро Петрівка знаходиться один з найбільших в місті продовольчих і книжкових ринків в місті. Тут є і різноманітні канцелярські приналежності, шкільні атрибути, підручники з різних дисциплін вищих навчальних закладів, енциклопедії, довідники і навіть дитячі навчальні посібники. Корінні кияни знають, що на Петрівці не завжди дешевше ніж в магазині, але зате тут можна знайти все що завгодно, від найстаріших видань старовинних романів, до новітніх бестселерів сучасності. Крім цього, на Петрівці продають побутову техніку, кухонне приладдя, одяг і все, що можна знайти і закупити в Китаї. Саме тому, кожен день на саму близьку і однойменну станцію метро щодня приїжджає більше ніж п'ятдесят тисяч чоловік, це просто приголомшлива цифра для спального мікрорайону. Зняти хорошу квартиру недорого прямо навпроти станції метро «Петрівка» можна за допомогою зручного і швидкого сервісу Svitrent.ua.

Важлива транспортна розв'язка біля метро Петрівка

Крім того, що в районі станції метрополітену Петрівка знаходиться безліч магазинів, ринок та інші елементи інфраструктури, це ще й важливий транспортний вузол. Недалеко від метро знаходиться зупинка безкоштовного маршрутного автобуса до найбільшому торговому центру Dreamtown, який розташований за межами міста, в який регулярно їздять столичні модниці. Крім цього, тут є зупинки тролейбусів та маршрутних таксі, які їздять до віддалених спальних масивів. Саме тому дуже зручно знімати квартиру саме на одній з вулиць, поблизу від метрополітену. Наприклад, на Московському проспекті, вулиці Богатирській, Електриків, Вербової, Куреновской та інших наближених до «Петрівці». На Svitrent.ua можна знайти хороший варіант для подобової оренди без посередників і без комісій, або забронювати квартиру для майбутньої поїздки. Ми пропонуємо квартири і будинки на добу без посередників.

Сама крупна зі станцій метро в Оболонському районі

Станція метро Оболонь було відкрито у вісімдесят другому році і свою назву отримала від місцевої залізниці. Це одна з найбільш завантажених станцій синьої гілки в Оболонському районі, пасажиропотік якої становить пів сотні тисяч людей в день. Конструкція цього підземного вузла цілком відповідає старій радянській схемі будівництва метро, ​​і відрізняється тільки дизайн, який в головному залі насичений природними нотами і натуральними тонами. Це одна з небагатьох станцій метро, ​​яка ніколи не реконструювалася і не змінювалася.