Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Печерська подобова оренда біля метро

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Нерухомість на знаменитих Печерських пагорбах

Печерський район є одним з головних адміністративних районів міста, який знаходиться в історичному центрі. Печерський мікрорайон розташований на схилах річки Дніпро і його ландшафт представлений різноманітними пагорбами і підйомами. Саме тому безліч висотних будинків в цьому мікрорайоні побудовані на височинах, і ввечері можна спостерігати з верхніх поверхів дивовижні пейзажі вечірнього Києва, про який співали багато співаків. Тут знаходяться найновіші елітні житлові комплекси, які побудовані європейськими компаніями та організаціями, і з допомогою сайту Svitrent.uа можна зняти тут відносно недорого шикарні апартаменти. Порадуйте себе хоч раз в житті, знявши на добу або довше трикімнатну квартиру з видом на Печерську лавру або річку Дніпро. На сайті є найрізноманітніші варіанти для подобової оренди, які Ви можете переглядати або бронювати житло на Печерській без будь-яких комісій за послуги сервісу.

Пам'ятки недалеко від метро Печерська

У безпосередній близькості до тридцять дев'ятого станції київського метрополітену Печерська знаходиться знаменитий культурно-духовний комплекс Києво-Печерська лавра, і її золоті склепіння можна розглянути з вікна практично будь-якого будинку та поверху в цьому мікрорайоні. Крім цього. Якщо спуститися вниз по бульвару Лесі Українки, вихід до якої і обладнаний на станції, то можна дійти до національного ботанічного саду або бульвару Дружби Народів, а якщо спуститися вниз, то всього в парі хвилин ходьби буде Майдан Незалежності і Хрещатик. Крім цього, в безпосередній близькості розташований національний спортивний комплекс «Олімпійський», а також концерт-хол «Палац Україна». Крім численних пам'яток поруч є великий супермаркет, автомийка, відділення великих банків, цілодобові аптеки та інші необхідні елементи інфраструктури.

Кожен може дозволити собі на день квартиру недалеко від метро Печерська

Сервіс Svitrent.uа економить час своїх відвідувачів на пошуку та бронюванні квартир і будинків для подобової оренди. Але крім цього, цей сервіс допомагає заощадити і гроші, що є основним плюсів цього сайту. Адже якщо користуватися послугами ріелтора або агентства нерухомості, то доведеться платити до половини вартості самого житла просто за надані варіанти. На сайті Svitrent.uа немає будь-яких платних послуг, і Ви можете шукати, переглядати, відбирати, бронювати і орендувати квартири та будинки на добу без посередників, що дуже заощаджує бюджет поїздки. На Svitrent.uа також є великий вибір апартаментів в самому різному ціновому діапазоні, і Ви можете підібрати для себе недорогу квартиру практично в будь-якому районі міста, навіть недалеко від станції метро Печерська в Печерському районі.