Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Парк вічної слави Київ

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири на добу в районі Парку Вічної Слави

Парк Вічної Слави знаходиться в дуже вигідному районі Києва, на терасах між Лавренской вулицею і Дніпровським спуском. Дуже близько до самого парку знаходиться станція метро Героїв Дніпра ;, також тут знаходиться зупинка тролейбусів і маршрутних таксі. З цього району шлях в Печерським бізнес-центрам займає не більше п'ятнадцяти хвилин на особистому транспорті, тому його облюбували бізнесмени і туристи, які добираються на громадському транспорті до культурних пам'яток. Якщо Ви плануєте туристичну або ділову поїздку до Києва, то квартир на Лавренской вулиці, поруч з парком Слави - це саме те, що Вам потрібно. По-перше, завдяки зручній транспортній розв'язці. А, по-друге, завдяки тому, що це хоч і центр Києва, але тут дуже тихо і ніщо не заважає відпочити після довгого робочого дня. Для того, щоб орендувати гарну квартиру на день або більше, зверніться на сайт Svitrent.ua, адже саме тут можна знайти оголошення про подобову оренду квартир від власників. Ми пропонуємо великий вибір квартир і будинків не добу без посередників і комісій, які можна забронювати двадцять чотири години на добу.

Парк Вічної Слави - візитна картка Печерська

Парк Вічної слави, безумовно, є шедевром парково-ландшафтного мистецтва, який складається з двох абсолютно різних частин, які з'єднані між собою. Верхня частина-це своєрідне плато, на якому багато насаджень дерев і екзотичних рослин, і з нього відкривається дивовижна панорама річки Дніпро і Лівого берега. Друга частина парку оформлена у вигляді партеру, який розкинувся на схилах і покритий трав'яними, зеленими газонами, які розділені затишними алеями, а також сходинками до нижньої, головною, прогулянкової дорозі. Парк облаштований таким чином, щоб можна було спостерігати ансамбль Києво-Печерської Лаври і панораму Києва, особливо красиво тут увечері, коли місто запалює свої вогні. Для того, щоб милуватися видами парку Слави кожен день, Ви можете орендувати квартиру на час своєї поїздки, в безпосередній близькості до парку, за допомогою сайту Svitrent.ua.

Відмінні ціни на квартири біля Парку Слави

Особливістю сайту Svitrent.ua є співпраця з власниками квартир і будинків, оголошення від яких і публікує цей сервіс. Таким чином, Ви можете зняти квартиру без посередників, і відповідно без комісії і переплат агентствам або ріелторам. При такій економії Ви зможете дозволити собі квартиру навіть на Печерську, навпроти знаменитого парку Слави з видами на лівий берег і річку Дніпро. Орендуйте квартиру на сайті Svitrent.ua і економте свої особисті кошти.