Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Отрадний Київ квартира на добу

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Квартири та приватні будинки в самому мальовничому районі Києва

Житловий масив Відрадний знаходиться в Солом'янському районі Києва, і є історичною місцевість, яка до приєднання до Києва була хутором. Головними вулицями цього мікрорайону є Відрадний проспект, Гарматана вулиця і бульвар Івана Лепсе, який часто використовують на фотографіях міста і поштових листівках. Відрадний район дуже зелений, тут багато алей, бульварів і маленьких парків, у яких мами грають зі своїми дітками, а літні люди вигулюють собак. Цей житловий масив вважається одним з найбільш спокійних, тут багато хороших шкіл, дитячих садків і лікарень, і Ви зможете зупинитися в Відрадному районі під час своєї короткострокової поїздки в столицю. На сайті Svitrent.ua можна знайти і зняти хорошу квартиру з усією необхідною побутовою технікою і євроремонтів від власників недорого, адже ми публікуємо виключно оголошення від господарів нерухомості. Це дозволяє користувачам сайту зв'язуватися і власниками квартир і будинків на добу безпосередньо і орендувати житло без посередників, і відповідно без комісій.

Невеликі пам'ятки району Відрадний

Район Відрадний не може похвалитися широкою набережній або близькістю до Хрещатика, але на противагу цьому, тут можна знайти дуже тихі та спокійні дворики і милі парки. Найбільшим парком є «Отрадны», який виходить як приватного сектору, так і до п'ятиповерховим будинках на шосе Солом'янського району. Крім цього в районі Відрадний протікає невелика річка, тому тут можна зняти без посередників невеликий приватний будиночок на природі, щоб відсвяткувати у вузькому колі друзів важлива подія або свято природі. Зніміть квартиру-студію на вулиці Героїв Севастополя або бульварі Івана Лепсе за смішним для Києва цінами, і зекономити значну частину своїх грошей для розваг в столиці або покупок подарунком додому. У Відрадному можна відпочити від шуму великого міста, і розслабитися після важкого робочого дня.

Орендуйте квартири на день у Відрадному за допомогою сайту Svitrent.ua

Відрадний – один з небагатьох районів Києва, в якому зберігся повноцінний приватний сектор. Тому, якщо ви віддаєте перевагу подорожувати сім'єю, то можете зняти маленький особняк без комісій, і від власників на березі річки Либідь. Але крім приватних будинків, у цьому районі також є висотні і нові будинки з комфортними квартирами, які також представлені для подобової оренди на сайті Svitrent.ua. ви можете вибрати будь-які вільні у потрібні дати на власний смак і навіть домовитися з власником про невелику знижку. Наш сайт пропонує тільки найкращі варіанти розміщення під час короткочасної поїздки.