Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Осокорки Київ квартира на добу

1 пропозиція

Затишні квартири в Осокорках

Багато воліють знімати квартиру навіть для дуже коротких поїздок, наприклад, на один день чи ніч, ніж залишатися в готелі або готелі. Це обумовлено тим фактом, що готель навіває холод, і важко розслабитися і відпочити з дороги в порожньому й сумному номері. Подобова оренда квартир – це не тільки набагато приємніше завдяки домашній атмосфері і затишку, але і дешевше. Адже в такому районі, як Осокорки можна знайти і зняти хорошу квартиру чи будинок на добу. Дуже важливо також не відтягувати пошуки житла для короткочасної поїздки до останнього, адже в Києві великий попит на добову оренду, особливо в хороших районах із зручною транспортною розв'язкою. Забронюйте квартиру на день заздалегідь за допомогою сайту Svitrent.ua тут Ви знайдете не тільки переглядати надійні оголошення від власників, але і зв'язатися з господарем за контактними даними, вказаними на сайті. Ви можете орендувати комфортабельну квартиру в районі Осокорків без посередників, а також без комісій з допомогою зручного сервісу Svitrent.ua.

Коротка характеристика району Осокорки

Осокорки - це один з найстаріших районів Києва, перетворених з населених пунктів, який був приєднаний одним з перших на лівому березі. Осокорки знаходяться в південній частині міста, між берегом річки Дніпро, проспектом Миколи Бажана і великим озером Вирлиця. На території району розташовано два великих житлових масивів Харківський та Південні Осокорки, в яких Ви можете зняти квартиру на день від господарів з допомогою Svitrent.ua. з Осокорків дуже зручно добиратися на правий берег за допомогою метро, адже практично на кожній великій вулиці знаходиться станція метро Сирецько-Печерської лінії, і можна доїхати до центру без пересадок. Це дуже зручно, якщо Ви плануєте вчитися або працювати в центрі, але також буде можливість орендувати недорогу квартиру на околиці, і безперешкодно добиратись вранці.

Svitrent.ua - один з найбільш зручних сайтів для пошуку квартири

За допомогою Svitrent.ua Ви можете не тільки переглядати оголошення від власників, але і бронювати квартири на потрібні дати, а також створити свій особистий кабінет і зберігати сподобалось оголошення. Ми зможете дуже швидко знайти затишну квартиру-студію з видом на правий берег в районі Осокорків і орендувати її без посередників за дуже вигідною вартості. Ми пропонуємо безліч варіантів на вулицях Центральної, Колективної або Садової, а також з видом на мальовниче озеро або парк. Осокорки відмінно підійде для тих, хто цінує комфорт і доступні ціни на нерухомість, яка пропонується для оренди подобово.